Ogłoszenia parafialne 25 sierpień 2019 r

1. Przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i  o 12:00. Na Prehybie o 13.30. Po południu o godz. 14.50(wcześniej)  Nieszpory i Msza Św. Dzisiaj jest kolejna  niedziela synodalna.
  2. Dzisiaj na Jasną Górę wchodzi piesza pielgrzymka Tarnowska. Módlmy się za pielgrzymów o szczęśliwy powrót do domu.
  3. Witamy w naszej parafii Ojca Andrzeja, brata  ze zakonu Franciszkanów.
  4. Dziękujemy za ofiary składane do puszek na pomoc misjom.
  5. Jutro w poniedziałek przeżywamy Uroczystość MB Częstochowskiej.
  6. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego. Wspomnienie Św. Moniki.
  7. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wspomnienie Św. Augustyna.
  8. W czwartek oddajemy cześć Świętej Ricie. Wspomnienie męczeństwo Św. Jana Chrzciciela.
  9. W  przyszłą niedzielę będziemy przezywać 80 –tą rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej.
  10. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w Różach.
  11. 15 września w niedzielę o godz. 14.00 uroczystości patriotyczne na Prehybie.
  12. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Maria Szewczyk – Michalik z Ptaszkowej – byłej parafianki
    2. Pewne osoby: z Grybowa i Nowego Sącza.
    3. osobom i rodzinom anonimowym  i tym, które wpłaciły ofiary na konto parafialne. Bóg zapłać.
  13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Przewodnik katolicki. Zabierzmy gazetę „ Dobre Nowiny” oraz „ Chrystus i Ty”.