Ogłoszenia parafialne 18 sierpień 2019 r

1. Przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i  o 12:00   po południu Nieszpory o 15.50(wcześniej) i Msza Św.
  2. Dzisiaj o godz. 12.00 podziękowanie Księdzu Arturowi za Jego 6 – cio letnią pracę w naszej parafii, za prowadzenie liturgicznej służby ołtarza, prowadzenie młodzieży, katechizację za wszelkie dobro. Decyzją Ks. Biskupa, Ksiądz Artur został przeniesiony do Parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy. Życzymy wielu łask w życiu osobistym i kapłańskim.
  3. Módlmy się za pielgrzymów podążających na Jasna Górę.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kościół .
  5. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  6. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W czwartek modlimy się do Św. Rity. Do skrzynki przy wyjściu z kościoła składajmy podziękowania i prośby do Św. Rity i Św. Antoniego i Matki Bożej. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej
  8. W sobotę Święto Świętego Bartłomieja Apostoła.
  9.  Odpust w Gaboniu w niedzielę.
  10. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii odbędzie się wprowadzone relikwie Błogosławionych Misjonarzy-Męczenników: Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka. Kazanie wygłosi Ojciec Andrzej, franciszkanin. Brat zakonny będzie rozprowadzał różne pamiątki, książki. Będzie można otrzymać relikwie drugiego stopnia. Po Mszach Św. do puszek będą zbierane ofiary na pomoc misjom w Peru.
  11.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Parafia w Kąclowej – w Uroczystość MB Wniebowziętej głosiłem kazania.
    2. Elżbieta i Stanisław Godoń – Gołkowice Górne
    3. Pewne osoby z Gołkowic Dolnych i Gołkowic Górnych
    4. osobom, które wpłaciło ofiary na konto parafialne
    5. osobom i rodzinom anonimowym..  Bóg zapłać
  12.  Dziękujemy rodzinie zmarłej Teresy Szewczyk z Gołkowic Górnych , rodzina przekazała ofiary z Mszy Św. od uczestników pogrzebu na budowę kościoła. Ofiary wyniosły = 1700 zł Bóg zapłać.
  13. Korzystając z dobrej pogody zróbmy porządki na cmentarzu, grobach naszych bliskich. Uprzejmie prosimy, aby zgłosić na plebanię lub opiekuna cmentarza jeżeli widzimy groby opuszczone.
  14. Informacje  pielgrzymce do Częstochowy……….kartka………
  15. Uroczystości patriotyczne na Prehybie będą: 15 września (niedziela) o godz. 14.00.Uprzejmie proszę o pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości: Pana Sołtysa z Gaboń Praczka – Andrzej Kuczaj i Panie z Gabonia Praczki. Ochotniczą Straż Pożarna z Gołkowic Górnych, szkoły i Was Drodzy parafianie
  16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny i inne.
  17. Życzymy wszystkim udanego odpoczynku, urlopów i błogosławieństwa w pracy.