ogłoszenia parafialne 15 wrzesień 2019

 1. Przeżywamy XXIV  Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.15 ( katecheza dla dzieci);10.30 i o 12:00. Po południu o godz. 14.00 uroczystości patriotyczne na Prehybie. W związku z tymi uroczystościami w kościele nie będzie  Nieszporów  i Mszy Świętej.
 2. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
 3. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
 4. W środę  o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Święto Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży.
 5. W czwartek mdlimy się do Św. Rity.
 6. W czwartek po Mszy Św. wieczornej na plebanii o godz. 19.00;  spotkanie Caritas – zapraszam wszystkich którzy tworzą Caritas, a także przedstawicieli Szkolnego Koła Caritas.
 7. W sobotę Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Wszystkim solenizantom, a wśród nich  Mateuszowi składamy najlepsze życzenia.
 8. W przyszłą niedzielę 22 i 29 września  będą zbierane ofiary na dalsze prace w nowym kościele, zadatek na posadzkę  i wiele innych prac.  Uprzejmie prosimy wszystkich, również ludzi młodych o pomoc, wsparcie.  Bóg zapłać za zrozumienie, pomoc i składane ofiary. Z całego serca dziękuje wszystkim osobom, które zbierają te ofiary. Bóg zapłać.
 9.  Konkurs na najpiękniejszy różaniec. Różaniec należy oddać do 6 października – konkurs z nagrodami.      
 10.  Zebranie wiejskie dla mieszkańców Gołkowic Dolnych
 11. Bóg zapłać za ofiary na kościół: –   
  1. Nowożeńcy: Kamila Janik i Maciej Majewski
  2. Pewnej osobie z Gabonia Praczki
  3. Pewnej rodzinie z Gołkowic Dolnych
 12. Wszystkim ofiarodawcom, którzy wpłacają na konto i anonimowym Bóg zapłać. Zapraszamy na ognisko integracyjne LSO i KSM w sobotę o godz. 14.00 w Skrudzinie koło szkoły.
 13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Można i trzeba nabyć książkowe kalendarze rolnicze.