Ogłoszenia parafialne 14 lipiec 2019 r.

1. Przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30. i 12.00 . Na Prehybie Msza Św. o godz. 13.30. Po południu o 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
  2. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
  3. We wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel. We  wtorek odpust ku czci MB Szkaplerznej u Sióstr Karmelitanek w Gołkowicach 16 lipca – wtorek o godz.16.00. Siostry zapraszają wszystkich na wspólne świętowanie. Będzie można przyjąć szkaplerz.
  4. W związku z odpustem we wtorek nie będzie Mszy Św. wieczornej w kościele. Serdecznie zapraszamy na odpust do Sióstr.
  5. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek modlimy się do Św. Rity. Wspomnienie Św. Szymona z Lipnicy
  7. W piątek nasza parafia udaje się  do Św. Kingi, do klasztoru w Starym Sączu. W tym roku również nie będzie pieszej pielgrzymki do Starego Sącza  ze względu na ogromny ruch na drodze – potrzebne by były specjalne zabezpieczenia pielgrzymki. Za pielgrzymkę jest ogromna odpowiedzialność.
  8. Do Starego Sącza udajemy się indywidualnie swoimi lub innymi środkami lokomocji na godz.18.00. O godz.18.00 Msza Św. w klasztorze i nowenna. Siostry Klaryski serdecznie zapraszają.
  9. W piątek w naszym kościele nie będzie Mszy Św. wieczornej. Zapraszamy do Starego Sącza do klasztoru na godz.18.00.
  10. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
  11. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach Św. będzie poświecenie samochodów i innych pojazdów i modlitwy za kierowców ( zechciejmy wszyscy poświecić pojazdy).
  12. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. do puszek będą zbierane ofiary: „ Jeden  grosz za szczęśliwie przejechany kilometr” Organizacja MIWA wspiera w ten sposób misjonarzy kupując im środki transportu. Na pamiątkę zabierzemy breloczki do kluczy, różańce i zapachy do samochodu.
  13. Zapisy na Pieszą pielgrzymkę z Tarnowa do Częstochowy w zakrystii….( patrz kartka)
  14. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Parafia w Szczepanowie. Dziękujemy za modlitwy i wszelką pomoc.
    2. osobom i rodzinom, którzy wpłacili ofiary na konto i anonimowym Bóg zapłać
  15. W tym tygodniu będą dalej wykonywane tynki akustyczne w kościele i w środę będzie zakładany witraż –rozeta.
  16.  Dyżur w parafii w tym tygodniu pełni Ksiądz Katecheta Artur.
  17.  Za zmarłą + Śp. Cecylię Tudaj  zostanie odprawionych 10 Mszy Św. od uczestników pogrzebu i inne zmówione. Dziękujemy rodzinie za przekazanie ofiar z Mszy Św. od uczestników pogrzebu na budowę nowego kościoła.
  18. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Przewodnik Katolicki.
  19.  Wszystkim rolnikom w pracach oraz przeżywającym wakacje i urlopy przekazujemy Boże błogosławieństwo.