Ogłoszenia parafialne 14 lipiec 2019 r.

 1. Przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30. i 12.00 . Na Prehybie Msza Św. o godz. 13.30. Po południu o 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
 2. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
 3. We wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel. We  wtorek odpust ku czci MB Szkaplerznej u Sióstr Karmelitanek w Gołkowicach 16 lipca – wtorek o godz.16.00. Siostry zapraszają wszystkich na wspólne świętowanie. Będzie można przyjąć szkaplerz.
 4. W związku z odpustem we wtorek nie będzie Mszy Św. wieczornej w kościele. Serdecznie zapraszamy na odpust do Sióstr.
 5. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek modlimy się do Św. Rity. Wspomnienie Św. Szymona z Lipnicy
 7. W piątek nasza parafia udaje się  do Św. Kingi, do klasztoru w Starym Sączu. W tym roku również nie będzie pieszej pielgrzymki do Starego Sącza  ze względu na ogromny ruch na drodze – potrzebne by były specjalne zabezpieczenia pielgrzymki. Za pielgrzymkę jest ogromna odpowiedzialność.
 8. Do Starego Sącza udajemy się indywidualnie swoimi lub innymi środkami lokomocji na godz.18.00. O godz.18.00 Msza Św. w klasztorze i nowenna. Siostry Klaryski serdecznie zapraszają. 
 9. W piątek w naszym kościele nie będzie Mszy Św. wieczornej. Zapraszamy do Starego Sącza do klasztoru na godz.18.00.  
 10. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
 11. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach Św. będzie poświecenie samochodów i innych pojazdów i modlitwy za kierowców ( zechciejmy wszyscy poświecić pojazdy).
 12. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. do puszek będą zbierane ofiary: „ Jeden  grosz za szczęśliwie przejechany kilometr” Organizacja MIWA wspiera w ten sposób misjonarzy kupując im środki transportu. Na pamiątkę zabierzemy breloczki do kluczy, różańce i zapachy do samochodu.
 13. Zapisy na Pieszą pielgrzymkę z Tarnowa do Częstochowy w zakrystii….( patrz kartka)
 14. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
  1. Parafia w Szczepanowie. Dziękujemy za modlitwy i wszelką pomoc.  
  2. osobom i rodzinom, którzy wpłacili ofiary na konto i anonimowym Bóg zapłać
 15. W tym tygodniu będą dalej wykonywane tynki akustyczne w kościele i w środę będzie zakładany witraż –rozeta.  
 16.  Dyżur w parafii w tym tygodniu pełni Ksiądz Katecheta Artur.
 17.  Za zmarłą + Śp. Cecylię Tudaj  zostanie odprawionych 10 Mszy Św. od uczestników pogrzebu i inne zmówione. Dziękujemy rodzinie za przekazanie ofiar z Mszy Św. od uczestników pogrzebu na budowę nowego kościoła.
 18. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Przewodnik Katolicki.
 19.  Wszystkim rolnikom w pracach oraz przeżywającym wakacje i urlopy przekazujemy Boże błogosławieństwo.