Ogłoszenia parafia Gołkowice 6 wrzesień 2020 r

 1. Przeżywamy XXIII  Niedzielę Zwykłą. Msze Święte: o godz. 7.00;8.00 – w kaplicy; 9.00; 10.30; / katecheza dla dzieci – błogosławieństwo plecaków i przyborów szkolnych/ o 12.00 po południu wcześniej(o 14.50) Nieszpory i Msza Święta.  
 2. Dzisiaj jest zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Serdecznie witamy w naszej Parafii Ojca Zdzisława Dzido z Niepokalanowa, który wprowadzi relikwie Świętego Maksymiliana Kolbego i przybliży Jego osobę i dzieło.
 4. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj budowę nowego kościoła: w naszych domach, mieszkaniach, kościele oraz osobom wpłacającym na konto. Bóg zapłać za wszystkie  ofiary.
 5. We wtorek będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – głównej patroni diecezji – Matki Bożej Siewnej. Na Mszach świętych poświęcenie ziarna siewnego.
 6. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
 7. Ogłoszenie prezesa Akcji Katolickiej
 8. W środę Godzinki i nowenna do MBNP.
 9. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
 10. Przyszła niedziela to niedziela środków społecznego przekazu.
 11. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci na katechezę o 10.15.
 12. W przyszłą niedzielę nabożeństwo Fatimskie. O godz. 14.30 różaniec. Prosimy, aby różaniec poprowadziło Koło Radia Maryja. O 15.00 Msza Św. i procesja z lampionami. Serdecznie zapraszamy, aby prosić MB Fatimską o potrzebne łaski.
 13. W przyszłą niedzielę po nabożeństwie fatimskim; około godziny 16.00 losowanie głównych nagród z loterii, w tym samochodu osobowego. Zapraszamy do nabywania losów i cegiełek.
 14.  Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
 15.  Dzisiaj i w przyszłą niedzielę: 13 września  odbędzie się zbiórka ofiar na  spłacenie posadzki  i wielu różnych prac w nowym kościele. Gorąco prosimy o wsparcie i pomoc. Przedstawicieli rad i osób , które zbierają te fundusze prosimy o zabranie list i przekazów. Bóg zapłać za zrozumienie i wszelką pomoc, wszelkie dobro.
 16.  Dziękujemy za ofiary na kościół:
  • Pewna Rodzina ze Skrudziny.
  • Pewna osoba i rodzina  z Gołkowic Dolnych
  • Pena Rodzina z Gołkowic Górnych
  • Dziękujemy za ofiary na witraż do nowego kościoła:
   –  Pewna Rodzina z Gołkowic Górnych
   – Pewna Rodzina z Skrudziny
  • Ofiarodawcom, którzy wpłacili ofiary na konto i anonimowym. Bóg zapłać.
 17.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra oraz książkowe kalendarze rolnicze w cenie 25 zł.
 18. Do zabrania są gazet misyjne i książeczki „ Jestem Różą Żywego Różańca”.