Ogłoszenia parafia Gołkowice 6 wrzesień 2020 r

1. Przeżywamy XXIII  Niedzielę Zwykłą. Msze Święte: o godz. 7.00;8.00 – w kaplicy; 9.00; 10.30; / katecheza dla dzieci – błogosławieństwo plecaków i przyborów szkolnych/ o 12.00 po południu wcześniej(o 14.50) Nieszpory i Msza Święta.
  2. Dzisiaj jest zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Serdecznie witamy w naszej Parafii Ojca Zdzisława Dzido z Niepokalanowa, który wprowadzi relikwie Świętego Maksymiliana Kolbego i przybliży Jego osobę i dzieło.
  4. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj budowę nowego kościoła: w naszych domach, mieszkaniach, kościele oraz osobom wpłacającym na konto. Bóg zapłać za wszystkie  ofiary.
  5. We wtorek będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – głównej patroni diecezji – Matki Bożej Siewnej. Na Mszach świętych poświęcenie ziarna siewnego.
  6. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  7. Ogłoszenie prezesa Akcji Katolickiej
  8. W środę Godzinki i nowenna do MBNP.
  9. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
  10. Przyszła niedziela to niedziela środków społecznego przekazu.
  11. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci na katechezę o 10.15.
  12. W przyszłą niedzielę nabożeństwo Fatimskie. O godz. 14.30 różaniec. Prosimy, aby różaniec poprowadziło Koło Radia Maryja. O 15.00 Msza Św. i procesja z lampionami. Serdecznie zapraszamy, aby prosić MB Fatimską o potrzebne łaski.
  13. W przyszłą niedzielę po nabożeństwie fatimskim; około godziny 16.00 losowanie głównych nagród z loterii, w tym samochodu osobowego. Zapraszamy do nabywania losów i cegiełek.
  14.  Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
  15.  Dzisiaj i w przyszłą niedzielę: 13 września  odbędzie się zbiórka ofiar na  spłacenie posadzki  i wielu różnych prac w nowym kościele. Gorąco prosimy o wsparcie i pomoc. Przedstawicieli rad i osób , które zbierają te fundusze prosimy o zabranie list i przekazów. Bóg zapłać za zrozumienie i wszelką pomoc, wszelkie dobro.
  16.  Dziękujemy za ofiary na kościół:
    • Pewna Rodzina ze Skrudziny.
    • Pewna osoba i rodzina  z Gołkowic Dolnych
    • Pena Rodzina z Gołkowic Górnych
    • Dziękujemy za ofiary na witraż do nowego kościoła:
      –  Pewna Rodzina z Gołkowic Górnych
      – Pewna Rodzina z Skrudziny
    • Ofiarodawcom, którzy wpłacili ofiary na konto i anonimowym. Bóg zapłać.
  17.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra oraz książkowe kalendarze rolnicze w cenie 25 zł.
  18. Do zabrania są gazet misyjne i książeczki „ Jestem Różą Żywego Różańca”.