Ogłoszenia parafia Gołkowice 4 Październik 2020 r

1. Przeżywamy XXVII   Niedzielę Zwykłą. Przeżywamy dawną Niedzielę Miłosierdzia. Msze Św. o godzinie 7.00;/ po Mszy Świętej różaniec/;  nie ma Mszy Świętej o godzinie 8.00 w Skrudzinie; o 9.00; 10.30; 12.00 i po południu w kościele nie ma różańca ani Mszy Świętej. Zapraszamy na odpust ku czci Świętego Franciszka w Skrudzinie: O godz. 14.30 Różaniec i o 15.00 Msza Święta odpustowa.
  2. Dzisiaj jest zmiana tajemnic w różach. Módlmy się za wszystkie róże.
  3. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Miłosierdzia. Dzisiaj jest poświęcenie błogosławieństwo chleba Świętego Antoniego. Podziękujmy Św. Antoniemu za wszystkie łaski, prośmy o wiele nowych łask. Zabierzmy ten chleb Św. Antoniego do naszych domów przy tej okazji złóżmy ofiary do puszek na pomoc potrzebującym. Bóg zapłać za te ofiary .
  4. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła.
  5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W Gołkowicach po Mszy Św. o 18.00; w niedzielę o godz.15.00. W Skrudzinie: poniedziałek, wtorek i środa o 17.00; w czwartek, piątek i sobotę o godz.7.00; w niedziele po Mszy Św. o godz.8.00.
  6. W poniedziałek wspomnienie Świętej Faustyny.
  7. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  8. W środę  o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wspomnienie NMP Różańcowej.
  9. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
  10.  W czwartek spotkanie aspirantów w Gołkowicach o godz. 17.00.
  11.  W przyszłą niedzielę ofiary będą zbierane na budowę nowego kościoła.
  12. W przyszłą niedzielę będziemy przezywać Dzień Papieski. Hasło: „Totus Tuus ”
  13. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia
  14. Bóg odwołał do wieczności + Śp. Stanisławę Owsianka ze Skrudziny.  Dziękujemy rodzinom zmarłych: Marii Banach za ofiary z Mszy Św. od uczestników pogrzeb na budowę kościoła = 1600 zł i Rodzinie Stanisławy Owsianka ze Skrudziny = 800 zł.
  15.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Narzeczeni: Karolina Kliś i Michał Pogwizd
    2. Pewna Rodzina z Gołkowic Dolnych
    3. Pewna osoba z Kadczy
    4. Marcin Gorczowski z Gołkowic Dolnych
    5. Anna i Grzegorz Gorczowski z Gołkowic Dolnych
    6. Damian Bodziony z Gołkowic Dolnych
    7. Dziękujemy za ofiary na witraż
    8. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto, Bóg zapłać.
  16. Zapowiedzi przedmałżeńskie
  17. Zbliżają się uroczystości wszystkich świętych bardzo proszę o uporządkowanie cmentarza, grobów naszych bliskich.
  18. Prosimy zgłosić do opiekuna cmentarza lub na plebanię – jeżeli zauważymy, groby opuszczone, o które nikt nie dba.
  19. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.
  20. Ukazały się piękne albumu ze zdjęciami z kościołów naszego i sąsiednichdekanatów. Możemy je nabyć w cenie 80 zł . W albumie jest również informacja o naszej parafii i zdjęcia

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk