Ogłoszenia Parafia Gołkowice 21 Luty 2021 r.

1. Przeżywamy  I Niedzielę Wielkiego Postu. Msze Św. o godz. 7.00; o godz.  8:00  (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00: Gorzkie Żale i Msza Św.; o 14.00: Gorzkie Żale i Msza Św.  – w kaplicy i o 16:00 po Gorzkich Żalach Msza Święta.
  2. Dzisiaj  zapraszam na Kalwaryjską Drogę Krzyżową po Mszach Św. o 7 i 8 w Skrudzinie. Zapraszam do udziału w Gorzkich Żalach: w Gołkowicach o 12.00 i 16.00 a w Skrudzinie o 14.00.
  3. Bóg zapłać za ofiary na budujący się kościół.
  4. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  5. W środę godzinki o 17.30 i nowenna do Matki Bożej.
  6. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
  7. W czwartek zapraszamy na Mszę Św. o godzinie 18.00 i później spotkanie młodzieży klasy 8 – mej  wraz z jednym z rodziców.
  8. W piątek zapraszam na Drogę Krzyżową: o godz. 17.00 w kaplicy i Msza Św., w Gołkowicach o godz. 18.00 i Msza Św.
  9. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. składka do puszek  na  kwiaty do grobu Pańskiego. Grób zawsze wygląda  piękne i okazale dzięki Waszym  ofiarom. Bóg zapłać za każdą ofiarę na ten cel i za troskę o kościół. Bóg zapłać.
  11. W sklepach są wystawione kosze Caritas – składajmy tam różne rzeczy na pomoc.
  12. W imieniu parafii dziękuję wszystkim za ofiary na kościół
    • Rodzina Ladenberger z Gołkowic Górnych
    •  Pewna Rodzina z Gołkowic Górnych
    •  Pewna  rodzina z Nowego Sącza pochodząca z naszej parafii

Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto,  Bóg zapłać.
  13. Prośba o zebranie ofiar na dalsze prace przy nowym kościele…… patrz kartka…………………
  14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Przewodnik Katolicki; Niedziela; Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się.
  15.  Można nabyć baranki i paschaliki na stół wielkanocny.
  16. Informacje: Rocznica pierwszej Komunii Świętej będzie 11 kwietnia w Niedzielę Miłosierdzia Bożego: w Gołkowicach o godz. 12.00 a w kaplicy dla klasy IV ze SzP. w Skrudzinie o godz. 14.00.
  17. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w Starym Sączu w sobotę 27 lutego o godz. 18.00  w domu parafialnym przy ulicy Mickiewicza..

ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk