Ogłoszenia parafia Gołkowice 19 lipiec 2020 r

1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10.30; 12:00. Po południu o godz. 14.50 Nieszpory(wcześniej)  i Msza Święta.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
  3. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
  4. Losowanie nagród z loterii odbędzie się dzisiaj po Mszy Św. o godz. 7.00 czyli około 7.50. W przyszłą niedzielę losowanie nagród odbędzie się po Mszy Św. o godz. 12.00 czyli około 12.50 . Trzeba zabrać kupony.
  5. Trwa nowenna przed odpustem Świętej Kingi u Sióstr Klarysek w Starym Sączu. Program na plakatach i stronie internetowej.
  6. Siostry Klaryski serdecznie zapraszają naszą parafię do udziału w uroczystościach ku czci Św. Kingi, we wtorek 21 lipca 2020 roku na godzinę 18.00. Dojazd do klasztoru w własnym zakresie.
  7. We wtorek w naszej parafii nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00. Zapraszamy do Starego Sącza.
  8. W środę święto Świętej Marii Magdaleny. Godzinki i nowenna do MBNP o godz. 17.30
  9. W czwartek Święto Świętej Brygidy, patronki Europy. Modlitwy do Świętej Rity.
  10. W piątek wspomnienie Świętej Kingi dziewicy.
  11.  W sobotę święto Świętego Jakuba Apostoła. Odpust w Podegrodziu.
  12. W przyszłą niedzielę  nasza Parafia będzie przeżywać dzień Adoracji Najświętszego  Sakramentu i  modlić się za całą diecezję. Adoracja będzie trwać po Mszach Św.
    • Po południu od 13.00 do 14.00: Gaboń Praczka i Skrudzina – o prowadzenie adoracji prosimy Zelatorki Róż i Panią Lidię Szewczyk .
    • Od 14.00 do 14.50:  Gołkowice Górne i  Gołkowice Dolne – o prowadzenie adoracji prosimy:  Koło Radia Maryja
    • O 14.50 będą Nieszpory i zakończenie adoracji i Msza Św. Zechciejmy znaleźć chwilę czasu i pozostać po Mszach Św. albo przyjść na adorację.
  13.  W przyszłą niedzielę po Mszach Św. poświęcenie samochodów i innych pojazdów, modlitwy za kierowców.
  14.  W przyszłą niedzielę  do puszek składamy ofiary „ 1 grosz za szczęśliwie przejechany kilometr ”, przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.  . Ofiary składają kierowcy, jak i pasażerowie. Bóg zapłać za te ofiary. Będzie można zabrać  breloczki, zapachy do samochodu, karty z modlitwą do Św. Krzysztofa i Św. Antoniego.
  15.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Bartłomiej Perkosz z narzeczoną
    2. Maria Stawiarska i Bogdan i Katarzyna Stawiarski z Gołkowic Dolnych
    3. Pewna Rodzina z Naszacowic
    4. Dziękujemy za ofiary na witraż: pewna Rodzina i osoby anonimowe.
  16.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne.
  17.  Zaproszenie na spotkanie na temat odnawialnych źródeł energii
  18.   Zapraszamy do kupowania cegiełek Św. Antoniego i losów z loterii fantowej. Prosimy o składanie ofiar na witraż.
  19. Wszystkim rolnikom w pracach żniwnych oraz przeżywającym wakacje i urlopy   przekazujemy Boże błogosławieństwo i dar modlitwy.