Ogłoszenia Parafia Gołkowice 17 Stycznia 2021 r.

1. Przeżywamy 2 Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00; o 14:50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
  2. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
  3. Od poniedziałku będziemy przeżywać  tydzień modlitwy o jedność chrześcijan
  4. We wtorek o 17.40: koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  5. W środę o 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej.
  6. W czwartek modlimy się do Św. Rity.
  7. W czwartek przeżywamy Dzień Babci. Wspomnienie Św. Agnieszki.
  8. W piątek przeżywamy Dzień Dziadka
  9. Wszystkim babciom i dziadkom składamy najlepsze życzenia, otoczmy ich naszą modlitwą i życzliwością.
  10. W imieniu całej parafii z całego  serca dziękuję  za  złożone ofiary na funkcjonowanie naszej parafii wszelka  życzliwość, za wszelkie dobro. Bóg zapłać.
  11. W imieniu całej parafii dziękujemy za ofiary na kościół:
    • Agata i Stanisław Kurzeja z Gołkowic Górnych
    • Pewna Rodzina ze Skrudziny
    • Maria i Antoni Szewczyk z Gołkowic Górnych – na organy
    • Joanna Zabłocka z Gołkowic Górnych – na organy
    • Rodzina z Nowego Sącza / pochodząca z naszej parafii/
    • Wszystkim ofiarodawcom, którzy przekazali ofiary na kościół i na organy, anonimowym oraz tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne.
  12. Bóg odwołał do wieczności:
    • + Teresę Pierzchała – 19 Mszy Św. od uczestników pogrzebu
    • + Krzysztofa Gorczowskiego – 15 Mszy Św. od uczestników pogrzebu
    • + Aniela Kasprzyk – 10 Mszy Św. od uczestników pogrzebu
  13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela  i inne. Zabierzmy modlitewnik kolędowy, kalendarze, by rozdać rodzinie i znajomym.
  14. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ogłosił niedzielę 24 stycznia „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia we wszystkich polskich kościołach będą zbierane ofiary do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Również w naszej parafii po wszystkich Mszach św.  będą zbierane ofiary  do puszek na ten cel. Bardzo prosimy o ofiarność.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk