Ogłoszenia parafia Gołkowice 13 kwiecień 2020 r

1. Przeżywamy II Dzień Świat Wielkanocnych. Msze Św. o godz. 7.00; 8:00 w Skrudzinie; o 9:00; 10:30 i 12:00 . Dzisiaj nie będzie Nieszporów i Mszy Św. po południu.
  2. Dzisiaj jest pogrzeb + Sp. Janiny Arendarczyk. Módlmy się o zbawienie Jej duszy i pociechę dla rodziny.
  3. Bóg zapłać za  ofiary składane i wpłacane na utrzymanie i funkcjonowanie parafii.
  4.  Trwamy w Oktawie Wielkanocy. Codziennie przed Mszą Św. wieczorną modlitwy do Miłosierdzia Bożego. Trwa nowenna przed Uroczystością Niedzieli Miłosierdzia.
  5. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  6. W środę o 17.30 Godzinki nowenna do MB Nieustającej Pomocy
  7. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
  8. Ze względu na Oktawę Wielkanocy w piątek nie ma postu.
  9. W tym tygodniu, w środę i piątek nie będzie Mszy Świętych w kaplicy, w Skrudzinie.
  10.  Przyszła Niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego – Święto Caritas.
  11.  W przyszłą niedzielę  Msza Św. po południu  o godz. 15.00.
  12.  W  imieniu  całej Parafii dziękuje za przygotowanie kościoła, dekoracji,  liturgii: Księżom, Siostrom Karmelitankom; Siostrze Witosławie; klerykowi Pawłowi Krzak, Mateuszowi Witnik, Organistom:  Pawłowi Kozieńskiemu, Stanisławowi Adamczyk; ceremoniarzom, lektorom.
    • Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu.
  13.  W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
    1. Pewnej Rodzinie z Gołkowic Górnych
    2. Pewnej osobie z Gołkowic Dolnych
    3. Rodzinom i osobom, które anonimowo wspierają funkcjonowanie naszej parafii.
    4. Osoby i Rodziny, które wpłaciły ofiary na konto parafialne i anonimowym.
  14.   Można nabyć różne gazety, sakramentalia. Zabierzmy wodę święconą.
  15. Przestrzegajmy zasad, przepisów związanych z pandemią.
  16. Przez cały tydzień będą transmitowane przez facebooka na naszej stronie internetowej, Msze Św. wieczorne, nabożeństwa, koronka do Miłosierdzia Bożego . W niedzielę o godz.9.00 i 15.00.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk