Ogłoszenia Parafia Gołkowice 13 Grudnia 2020 r.

1. Przeżywamy III Niedzielę Adwentu. „Gaudete” – „Radujcie się w Panu”. Msze Św. o 6.30; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10.30 i o 12:00.   Po południu o godz.14.50 /wcześniej/ Nieszpory i Msza Św. Dzisiaj przeżywamy rocznicę stanu wojennego. Modlimy się za ofiary stanu wojennego.
  2. Bóg zapałać za ofiary na budowę kościoła, montaż organów, utrzymanie i funkcjonowanie naszej parafii.
  3. Zapraszamy do udziału w Roratach. Roraty w Gołkowicach o 6.30 w kaplicy codziennie o 7.30 w niedzielę o godz. 8.00.
  4. W tym roku z powodu obecnej sytuacji nie można organizować spowiedzi dla całej parafii. Uprzejmie prosimy, aby ze spowiedzi Św. korzystać przez cały tydzień przed Mszami Świętymi rano i wieczorem. W kaplicy po Roratach o 7.30. Postarajmy się jak najlepiej przeżyć Wigilię i Święta.
  5. W poniedziałek wspomnienie Św. Jana od Krzyża.
  6. We wtorek modlitwy do Świętego  Antoniego.
  7.  W środę  o 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej. Rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus.
  8. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
  9. Panowie Organiści z całego serca dziękują za serdecznie przyjęcie, za życzliwość, złożone ofiary. Bóg zapłać.
  10. W imieniu całej Parafii dziękuję za złożone i składane ofiary na montaż organów. Bóg zapłać.
  11. Caritas w sobotę, inne dni uda się do Seniorów, aby przekazać upominki i życzenia.
  12. Za zmarłego + Śp. Władysława Adamczyk zostanie odprawionych 6 Mszy Św. od uczestników pogrzebu i inne zamówione.
  13. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    • Organistom: Paweł Kozieński, Leszek Stawiarski i Stanisław Adamczyk.
    • Pewnej osobie z Kadczy
    • Pewna osoba z Gołkowic Dolnych
    • Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne – Bóg zapłać.
  14. Zapraszamy na kiermasz świąteczny. Można nabyć wiele ciekawych rzeczy. Żywe stroiki. Można nabywać mieszanki ziół z Bożej Apteki. Są nowe zioła.
  15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela  i inne.
  16. Nabywajmy świece na stół wigilijny

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk