Ogłoszenia parafia Gołkowice 11 Październik 2020 r

 1. Przeżywamy XXVIIII  Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o 7.00; 8:00 (w kaplicy w Skrudzinie – po Mszy Św. różaniec);  9:00, 10.15/katecheza/;10.30 i  o 12:00. Po południu o godz. 15.00 różaniec i Msza Św. Niedziela adoracyjna.
 2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Diecezjalny marsz dla życia i Rodziny.  
 3. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane dzisiaj na budowę kościoła.  
 4. Dzisiaj do puszek są zbierane ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – pomoc młodzieży uczącej się i studiującej.
 5. We wtorek Nabożeństwo Fatimskie . O godz. 17.30 różaniec/różaniec będzie przed Mszą Św./ prosimy aby różaniec prowadziło Koła Radia Maryja. O 18.00 Msza Św. i procesja z lampionami.
 6. W środę  o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W środę  Święto Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela. Módlmy się za nauczycieli, wychowawców i katechetów
 8.  W czwartek i modlitwy do Św. Rity
 9. W piątek Msza Św. i różaniec w intencji strażaków żyjących i zmarłych z OSP Gołkowice.
 10. W przyszłą niedzielę Niedziela Misyjna
 11.  W przyszła niedzielę o gidz.10.00 KSM zaprasza na montaż słowno – muzyczny poświęcony Ks. Jerzemu Popiełuszce.
 12.  W przyszłą niedzielę odbędzie się liczenie wiernych.
 13. Spotkanie aspirantów: w Skrudzinie – środa godz.16.00; w Gołkowicach czwartek godz.17.00.
 14.  W  niedzielę 25 października, w czasie katechezy będzie rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy różaniec i rozdawane nagród . W kaplicy po Mszy Św. o godz. 8.00. Kto chce dostarczyć różaniec na konkurs niech to uczyni w najbliższym czasie.
 15.  Prosimy o przygotowanie grobów, cmentarza na zbliżające się uroczystości.
 16.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:   
  • Ksiądz Kanonik Stefan prosił, aby ofiary z Mszy Św. od uczestników pogrzebu przekazać na budowę kościoła. Ofiary wyniosły 4200 zł.
  • Pewna Rodzina z Gołkowic Górnych
  • Beata z domu Lizoń  i Grzegorz Pochroń
  • Aleksander Janik z małżonką z Gołkowic Górnych
  • Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto, Bóg zapłać
 17. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela .  Piękne albumy ze zdjęciami z okolicznych  kościołów i naszej parafii. Znicze, wkłady do zniczy i inne.
 18.  Bóg odwołał do wieczności Księdza Kanonika Stefana Tokarz.
 19.  W intencji Księdza Kanonika zostało zamówionych 360 Mszy Św. Zgodnie z wolą Księdza Stefana: 150 Mszy Św. przekazaliśmy Ks. Biskupowi Leszkowi dla misjonarzy. Cześć  Mszy Świętych przekażemy również Księżom rodakom. Nie ma możliwości odprawienia wszystkich Mszy Św. w naszej Parafii.
 20.  W imieniu Księdza Biskupa, dwóch braci Księdza Kanonika Stefana, rodziny i przyjaciół z całego serca dziękuje : Księżom, klerykom, Siostrom Karmelitankom, grupom, stowarzyszeniom, szkołom, władzy, OSP Gołkowice, tym, którzy się opiekowali księdzem kanonikiem przez całe lata. Firmie „GOMIX” Zofii i Mieczysławowi Gołdyn, Tomaszowi z małżonkom Gołdyn; Angelice i Grzegorzowi Klag – Restauracji Zacisze. Pani Zofii i Małgorzacie. Mateuszowi Witnik. Dziękuję za piękne kwiaty i wieńce. Zamówione Msze Święte. Wszystkim za wszelkie dobro Bóg zapłać.
 21. Informacje o testamencie  Ks. Kanonika Stefana: Wykonawcą testamentu jestem ja/Ks. Proboszcz/. Z rzeczy materialnych: Ks. Kanonik samochód, który posiadał przeznaczył Św. Antoniemu. Samochód został oddany do salonu. Uzyskane fundusze należy przekazać na: Seminarium Duchowne, Caritas Diecezji, na misje, dwie Msze Św. gregoriańskie, Msze Św. gregoriańskie za rodziców ks. Kanonika, na koszty pogrzebu. Rzeczy pozostawione w mieszkaniu, książki,  rodzinie: braciom Bolesławowi i Janowi. To  co nie zostanie zabrane jest przeznaczone do utylizacji. Ks. Kanonik Stefan prosił aby przekazać: jeżeli kogoś skrzywdziłem lub obraziłem przepraszam i proszę o darowanie winy. Za wszystko dziękuję i proszę o pamięć i modlitwę o zbawienie mojej duszy.