Ogłoszenia Parafia Gołkowice 10 Stycznia 2021 r.

1. Przeżywamy   Niedzielę – Święto Chrztu Pańskiego.  Msze Św. o godz. 7.00; o godz.  8:00  (w Skrudzinie); 9:00;  10:30 i 12:00; Po południu o 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na budowę nowego kościoła.
  3. Dzisiaj 10 stycznia 2021 r. – na godzinę 15.00 zapraszamy mieszkańców: Gołkowic Górnych: Centrum po obydwu strona ulica w kierunku Rodziny Warzecha.
  4. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  5. W środę o 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej.
  6. W czwartek modlimy się do Św. Rity
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na wspólne kolędowanie, razem ze scholą o godzinie 10.00.
  8. W imieniu parafii dziękuję za ofiary na kościół:
    • Rodzinom i osobom, które składają ofiary przy okazji Mszy Świętych kolędowych.
    • Elżbieta i Józef   Majda z Naszacowic – na organy
    • Rozalia Plata ze Skrudziny
    • Pewna osoba – Gołkowic Górnych
    • Pewna Rodzina z Gołkowic Dolnych
    • Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto – Bóg zapłać
  9. We wtorek na godzinę 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą rodziny i osoby, które przybyły do naszej parafii i te, które z różnych powodów nie mogły uczestniczyć w Mszach Św., prosząc o Boże błogosławieństwo na cały rok.
  10. Zapowiedzi przedmałżeńskie ……………patrz kartka…………….
  11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć różne gazety
  12. Wszystkim dzieciom, młodzieży rodzicom, nauczycielom pracownikom szkół życzymy udanych ferii i dobrego odpoczynku.

Dla człowieka podobnie jak dla ptaka, świat ma wiele miejsc, gdzie można odpocząć, ale gniazdo tylko je

~ Oliver Wendell Holmes

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk