You are currently viewing Odpust ku czci Świętego Antoniego Padewskiego

Odpust ku czci Świętego Antoniego Padewskiego

„Jam jest św. Antoni mam to z woli Najwyższego Pana, iż na tym miejscu Chwała Boga Najwyższego odprawiać się będzie.
Wszyscy uciekający się na to miejsce, bez łaski nie odejdą”.

Kochani Parafianie oraz Goście przybili do naszej Parafii pw. św. Antoniego z Padwy, przeżywamy czas w którym chwalimy i dziękujemy dobremu Bogu za osobę Św. Antoniego ku czci którego przeżywamy dzisiaj odpust.

W szczególnym dla nas dniu, jakim jest 13.06.2023 r.  – wtorek, odpust ku czci św. Antoniego. Życzę Wam Kochani, by Św. Antoni którego czcimy, wypraszał dla Nas wszystkie łaski, których potrzebę skrywamy w sercach, które wypowiadamy i o które  będziemy prosić.

Odpust ku czci Świętego Antoniego  w naszej Parafii będzie we wtorek  13 czerwca 2023 roku. Uroczystościom odpustowym będzie przewodniczył Ksiądz  proboszcz parafii Gaboń.

Msze Św.:

7.00
9.00
11.00 – uroczysta suma z procesją.  Serdecznie zapraszamy na procesje wszystkie dzieci, dzieci klas III w strojach komunijnych, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia, młodzież sztandary, rodziny seniorów, szkoły Ochotnicza Straż Pożarną. Proszę o niesienie feretronów, sztandarów.

Proszę, aby na odpust przyjść w strojach regionalnych.

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
13 CZERWIEC 2023 ROKU

W poniedziałek  13 czerwca 2023 r. o godz. 18.00 zapraszam na nabożeństwo fatimskie: O godzinie 17.30 Różaniec i Msza Św. procesja z lampionami wokół kościoła.

Będziemy prosić Matkę Bożą Fatimska o wiele potrzebnych nam łask.