You are currently viewing Życzenia Noworoczne 2021

Życzenia Noworoczne 2021

Kochani Parafianie, wszyscy modlący się w naszych kościołach i goście przybywający do naszej świątyni

Świąteczne dni są czasem na refleksję nad życiem, które w pospiechu codzienności nie są w stanie pojawić się w naszych umysłach. Może z nich wyniknąć wyłącznie coś dobrego. Tak rodzą się marzenia, a człowiek musi mieć marzenia, piękne niewiarygodne, wznoszące ponad codzienność.
Życzę Wam kochani by Nowy Rok otulał Wasze rodziny , bliskich płaszczem ciepła i bliskości dobrych serc, spokoju i wiary, życzę by Wasze marzenia realizowały się, życzę Wam z całego serca pogody ducha która sprawia że codzienność jest łatwiejsza, Miłości – bo dzięki niej człowiek rozkwita.
Szczęśliwego Nowego Roku 2022 niech będzie dla każdego z Was rokiem wyjątkowym, obfitującym w dobro i spełnienie w każdej dziedzinie Waszego życia:
z pamięcią i modlitwa ks. Proboszcz  Kazimierz Koszyk