You are currently viewing XXI turniej piłki halowej Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej w Ciężkowicach

W ubiegłą sobotę, już od wczesnych godzin porannych, członkowie KSM z naszej parafii uczestniczyli w TPH zorganizowanym w Ciężkowicach. Chłopcy osiągnęli duży sukces wygrywając swoją grupę i nie tracąc przy tym ani jednej bramki! W fazie pucharowej silniejsi okazali się gospodarze turnieju – obrońcy tytułu, jednak wola walki do ostatnich minut meczu była godna podziwu. Drużyna z Gołkowic zaprezentowała się w składzie: Andrzej, Adam, Eryk, Wojtek, Kuba K., Kuba H., Hubert, Arek.

Młodym piłkarzom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie parafii na tym diecezjalnym wydarzeniu.