You are currently viewing Wizyta Świętego Mikołaja w Gołkowicach

Wizyta Świętego Mikołaja w Gołkowicach

W poniedziałek, 5 grudnia 2022 r., do kościoła parafialnego  w Gołkowicach przybył długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci Święty Mikołaj!

Członkowie Dziewczęcej Służby Maryjnej, Bractwa Dzieciątka Jezus, Scholii i Liturgicznej Służby Ołtarza zgromadzili się na corocznym spotkaniu z tym niezwykłymi świętym.  Śpiewem „Witamy Cię alleluja!” powitali Mikołaja w świątyni.

Specjalny Gość zajął miejsce na przygotowanym przez ministrantów tronie i rozpoczął rozdawanie podarunków. Każdy obdarowany mógł liczyć na miłą rozmowę i zdjęcie ze św. Mikołajem. Nikt nie został pominięty, a na koniec Mikołaj nagrodził swoich pomocników.

Dzieci i młodzież, z otrzymanymi prezentami, wrócili do swoich domów, by spełniać dobre uczynki i zasłużyć na kolejne podobne spotkania 🙂