Uroczystość Bożego Ciała w roku 8 czerwca 2023

Uprzejmie proszę o wykonanie ołtarzy na Boże Ciało:

1. Mieszkańcy Gabonia Praczki
  2. Mieszkańcy Skrudziny, Zapasiecza i Działów Skrudzińskich
  3. Przy pomniku Św. Jana Pawła II – przy szkole, mieszkańcy Gołkowic Dolnych
  4. W nowym kościele – mieszkańcy Gołkowic Górnych

Proszę o zorganizowanie, wykonywania ołtarzy Państwa Sołtysów i Rady Sołeckie i o zaangażowanie parafian.

Msze Święte w Boże Ciało o godzinie:

7.00

9.00 – Uroczysta Msza Święta z procesja do czterech ołtarzy.  W procesji będą czynnie uczestniczyć liturgiczna Służba Ołtarza, OSP, dzieci sypiące kwiaty, dzwoniące dzwonkami, feretrony, sztandary Siostry Zakonne, kapłani, orkiestra, wierni. Na uroczystośći zapraszamy w Strojcach ludowych.

14.00 – kaplica w Skrudzinie

16.00 – Msza Święta z procesją wokół kościoła. Najpierw procesja później Msza Święta.

Zapraszam na Oktawę po Bożym Ciele. Msze Święte i procesje codziennie o godz. 6.30 i 18.00, w niedzielę Msza Święta z procesją o godz.10.30 i o 15.00 procesja i później Msza Święta. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek – 15 czerwca 2023 r. o godz. 17.00 /wcześniej/ Msza Święta procesja i ogólne błogosławieństwo wszystkich dzieci oraz rozdawanie słodyczy.