Ogłoszenia parafialne Poniedziałek Wielkanocny – 18 kwietnia 2022 r.

1. Przeżywamy II Dzień Świat Wielkanocnych. Msze Św. o godz. 7.00; 8:00 w Skrudzinie; o 9:00; 10:30 i 12:00 . Nie będzie nieszporów i Mszy Św. po południu;
2. Bóg zapłać za ofiary składane na budujący się nowy kościół.
3. Trwamy w Oktawie Wielkanocy. Codziennie przed Mszą Św. poranną i wieczorną modlitwy i koronka do Miłosierdzia Bożego
4. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
5. W środę o 17.30 Godzinki nowenna do MB Nieustającej Pomocy
6. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
7. Ze względu na Oktawę Wielkanocy w piątek nie ma postu.
8. Z soboty na Niedzielę Miłosierdzia Bożego w naszym kościele odbędzie się całonocne czuwanie „ Noc walki o błogosławieństwo dla Polski”: o 21.00 apel o godzinie 24.00 Msza Św. o godz.4.00 procesja na wzór Jerycha. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.
9. Przyszła Niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego – Święto Caritas.
10. Msze Święte w kaplicy Skrudzinie w środę i piątek o godzinie 7.15.
11. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na Caritas – pomoc osobom i rodzinom potrzebującym.
12. W imieniu całej Parafii dziękuje za przygotowanie kościoła, dekoracji, wykonanie ciemnicy i grobu, liturgii, prowadzenie adoracji. Dziękuję:
• księdzu Katechecie Andrzejowi; Ks. Prałatowi Augusty Oleksy; Księdzu Ks. Stanisławowi; Siostrom zakonnym ( Siostrze zakrystiance Gemmie; Siostrze Przełożonej Agacie, Siostrze Juanicie za kwiaty, wystrój i wiele innych prac; wszystkim Siostrom – na ręce Siostry przełożonej Agaty; Za wszelką pomoc: Michał Ogorzały, Markowi Dąbrowskiemu, Rafałowi Konieczny, Aleksandrze Biel; Szafarzom Eucharystii; Klerykowi Janowi. Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołkowicach ( za czuwanie i udział w procesjach)
• Różom Różańcowym, Kołu Radia Maryja, młodzieży starszej i młodszej, dzieciom
• Dziewczęcej Służbie Maryjnej; Bractwu Dzieciątka Jezus; Liturgicznej Służbie Ołtarza.
• Panom za śpiewy, za Mękę Pańska: Ryszardowi Lorczyk, Tomaszowi Biel i Organiście Stanisławowi Adamczyk. Organistom: Pawłowi Kozieńskiemu i Leszkowi Stawiarskiemu.
• Chórowi Parafialnemu na ręce Pani Ilony Jagieła
• Orkiestrze ( na ręce Pana Leszka Stawiarskiego)
• Panu Grzegorzowi Gorczowski za prowadzenie kroniki i echa.
• Ceremoniarzom – Tomasz Zabrzański i Marcin Krzak, Szymon Kurzeja, LSO.
• Dziękuję Marii i Marianowi Zagórowskim i rodzinie oraz Piotrowi Jeleń za prace w kaplicy, w Skrudzinie.
• Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu. Wszystkim za wszelkie dobro. Za świadectwo wiary i miłości. Piękny udział w adoracjach i nabożeństwach.
13. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
• Pewna osoba z Gołkowic Dolnych
• Aneta i Dariusz Koszut z Gołkowic Dolnych
• Osoby i Rodziny, które wpłaciły ofiary na konto parafialne i anonimowym.
14. Można nabyć różne gazety, jest kiermasz ciekawych książek wszystkie są po 5 zł. Nabywajmy zioła dla naszego zdrowie i poprawy życia. Ofiary uzyskane z tych ziół są przeznaczone na budowę kościoła. W imieniu Parafii dziękuję osobie, która czyni tak wiele dobra dla nas, parafii dla naszego zdrowia. Bóg zapłać.
15. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły zorganizować kiermasz świąteczny. Pani Wioletcie Ciuła z rodziną i osobom z Nowego Sącza, za włożony trud i wysiłek. Wam wszystkim za zainteresowanie i udział w tym kiermaszu. Dochód z kiermaszu wzniósł = 12.000 zł/ dwanaście tysięcy złotych/. . Przeznaczony na budowę kościoła. Bóg zapłać.
16. Na stronie internetowej parafii jest możliwość automatycznego dokonywanie przelewów, składanie ofiar. Uprzejmie proszę, aby dokonywać tych przelewów, by sprawdzić czy działa ta funkcja. Bóg zapłać za pomoc.
17. Wszystkim solenizantom i solenizantkom, Siostrze Gemmie – która przezywa Imieniny składamy najlepsze życzenia. Ks. proboszcz