Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 9 stycznia 2022 r.

1. Przeżywamy Niedzielę – Święto Chrztu Pańskiego. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00 ; Po południu o 14.50 /wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
2. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na budowę nowego kościoła. Mamy zaplanowane wiele prac, to dzięki Wam, możemy te prace kontynuować.
3. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
4. W środę o 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej .
5. W czwartek modlimy się do Św. Rity
6. W kaplicy, w Skrudzinie Msze Święte w środę i piątek o godzinie 7.15.
7. W imieniu parafii dziękuję za ofiary na kościół:
– Rodzinom i osobom, które składają ofiary przy okazji Mszy Świętych kolędowych.
– Rozalia Plata ze Skrudziny
– Pewna Rodzina z Gabonia Praczki
– Pewna osoba – Gołkowic Górnych
– Pewna Rodzina z Gołkowic Dolnych
– Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto, – Bóg zapłać
8. Zapraszamy na Msze Święte kolędowe:

• 10 stycznia 2022 r. – poniedziałek – kościół – godzina 18.00: Gołkowice Górne Osada od Państwa:
    Stanisławy Duda i Bogusławy i Grzegorza Niesporek do wikarówki obydwie strony.
  • 11 stycznia 2022 r. – wtorek – kościół – godz. 18.00: Gołkowice Górne Tłoki od Rodziny Jop do Zarabskiego
    Wiesława obydwie strony
  • 12 stycznia 2022 r. – środa – kościół – godzi. 18.00: Gołkowice Górne od Rodzin Olszowskich do Szewczyków
  • 13 stycznia 2022 r. – czwartek – kościół – godz. 18.00: Gołkowice Górne od Orlika do Rodziny Kurowskich
    jedna strona
  • 14 stycznia 2022 r. – piątek – kościół – godzi. 18.00: Gołkowice Górne od tartaku do nowego kościoła oraz
    ulica do kościoła.
  • 15 stycznia 2022 r. – sobota – kościół – godz. 18.00: Gołkowice Górne od Rodziny Warzecha ulica do wikarówki i centrum do Stanisława Krupy i Rodziny Mróz.
    Zabierzmy wodę poświęconą i różne pamiątki i modlitwy.
    Z całego serca dziękujemy za ofiary składane w czasie tych nabożeństw na utrzymanie parafii oraz podziękowanie za całoroczna pracę.

9. W imieniu Parafii dziękuję za zorganizowanie kolędy misyjnej i za złożone ofiary do puszek na misje. Bóg zapłać.
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć różne gazety, wydawnictwa, szklane znicze, wkłady do
zniczy. Zabierzmy wodę święconą i egzorcyzmowane: sól, wodę i olej.
11. Życzymy wszystkim wielu łask i Bożego błogosławieństwa.