Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice 6 luty 2022 r.

1. Przeżywamy 5 Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00 ; Po południu nie ma Nieszporów i Mszy Św. w kościele. Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic w Różach.
2. Dzisiaj w naszej Parafii przeżywamy Dzień Seniora. O godzinie 15.00 Msza Święta w Restauracji – Domu Weselnym – „ZACISZE” i później spotkanie seniorów. Serdecznie zapraszamy wszystkich emerytów, rencistów i osoby na świadczeniach przed emerytalnych. Pomóżmy seniorem przybyć na spotkanie.
3. Dziękujemy za ofiary składane na budowę nowego kościoła.
4. W poniedziałek modlitwy do Świętego Charbela. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 7.00 do 17.00.
5. W poniedziałek Msza Święta wieczorna wcześniej o godzinie 17.00.
6. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
7. We wtorek po Mszy Św. wieczornej na plebani spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
8. W środę o godz. 17.30 Godzinki i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
9. W Czwartek modlitwy do Św. Rity
10. W piątek będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego – NMP z Lourdes. Zapraszamy na specjalną Msze Św. o godz.14.00; połączoną z udzieleniem Sakramentu Chorych i błogosławieństwem lurdzkim. Zapraszamy Seniorów, osoby starsze, chore, powyżej 60 – go roku życia. Prosimy, aby pomóc tym osobom przybyć do kościoła.
11. Msze Święte w kaplicy: w środę i piątek o godz.7.15.
12. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na budowę kościoła. Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło. Zostały zamówione piece do nowego kościoła./ dwa piece/.
13. Dzisiaj zapraszam do pozostanie na adoracje po Mszach Świętych i po południu.
14. W przyszłą niedzielę zapraszam na Nabożeństwo Czterdziesto- godzinne:
 – od godz. 13.00 do 14.00 mieszkańcy Gołkowic Dolnych, o prowadzenie adoracji
prosimy: Panie: Józefa Kurzeja i Teresę Słowik i inne Zelatorki.
 – od 14.00 do 14.30 – zapraszamy Seniorów, o prowadzenie adoracji prosimy
Radio Maryja.
 – od 14.30 – zapraszamy Chórzystów – o prowadzenie adoracji prosimy chór.
15. W imieniu parafii dziękuję wszystkim za ofiary na kościół:
 – Ofiary z szopki przeznaczone na utrzymanie kościoła.
 – narzeczeni: Iga Główczyk i Łukasz Klag
 – Pewna rodzina ze Skrudziny na kinkiety
 – Pewna Rodzina ze Skrudziny na kościół
 – Pewna rodzina z Gabonia Praczki
 – Pewna osoba z Gołkowic Górnych
 – Osobom i rodzinom anonimowym i tym którzy wpłacili ofiary na konto.
16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny. Niedziela, Przewodnik Katolicki . Promyczek Dobra i Mały Promyczek. Inne wydawnictwa. Egzorcyzmowany: sól, wodę i olej.