Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 5 grudnia 2021

Parafia Gołkowice – 5 grudnia 2021 r.

1. Przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Msze Św. o 6.30; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 12:00. Po południu o godz.14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Św. Niedziela adoracyjna.
2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane dzisiaj na budowę kościoła.
3. Bóg odwołał do wieczności Wojciecha Pogwizd z Gołkowic Górnych. Pogrzeb dzisiaj o godz. 13.30, wyprowadzenie z kaplicy o 13.10, różaniec w kościele. Módlmy się o zbawienie Jego duszy i pociechę dla rodziny.
4. W ciągu tygodnia Msze Św. rano o 6.30 ( Roraty) w kaplicy o 7.00 ( Roraty) pół godziny
wcześniej Godzinki. Msze Św. wieczorem o 18.00;
5. W poniedziałek Święto Św. Mikołaja: spotkanie ze Świętym Mikołajem odbędzie się w kościele w Gołkowicach : o godzinie 6.30 Caritas Parafialny zaprasza wszystkie dzieci, po Roratach Św. Mikołaj będzie rozdawał prezenty dzieciom. Na godzinę 16.00 zapraszamy DSM, Bractwo Dzieciątka Jezus Scholę wraz z opiekunami. Na 16.30 lektorów i ministrantów .
6. We wtorek o 17.40 modlitwy do Św. Antoniego. Wspomnienie Świętego Ambrożego.
7. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia. Msze Święte o godz.: 6.30, 7.00 w kaplicy w Skrudzinie; 9.00; 10.30 i po południu o 18.00 – Msza Św. połączona z nowenną.
8. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
9. W przyszłą niedzielę ofiary będą zbierane i przeznaczone na budowę nowego kościoła.
10. W kościele są wykonywane następujące prace: instalacje w kotłowniach, tynki, posadzki w kotłowniach, zostały zamontowane specjalne drzwi przeciw pożarowe i inne aluminiowe. Są to bardzo kosztowne prace. Gorąco proszę o pomoc i wsparcie by dalej te prasce kontynuować.
11. W sklepach są wystawione kosze Caritas i zbiórka odbywa się w Biedronce w
Mostkach i przy rondzie JPII w Starym Sączu. . Składajmy różne rzeczy na pomoc potrzebujących .
12. Panowie organiści dalej będą roznosić opłatki w Skrudzinie, Caboniu Praczka i w Gołkowicach patrz kartki…………….. Pan Paweł Kozieński we wtorek o godz. 8.00 Tłoki od Rodziny Jop do Wiesława Zarabskiego obydwie strony.
13. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
a. Parafia Barcice
b. Maria i Mieczysław Gancarczyk z Gołkowic Górnych.
Pewna osoba z Gołkowic Dolnych w ramach podziękowania za łaski na drogę krzyżową
c. Witnik Michał
d. Pewna Rodzina z Gabonia- Praczki
e. Dziękujemy Rodzinie zmarłej + Adama Zygmunt za przekazanie ofiar z Mszy Św. od uczestników pogrzebu, które wyniosły = 1900 zł na budowę kościoła.
f. osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto. Bóg zapłać
14. Dziękujmy za ofiary złożone do puszek na Caritas, które wyniosły 4800 zł. Bóg zapłać.
15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Promyczek Dobra, Mały promyczek Dobra, można nabyć lampiony, wkłady do zniczy i inne wydawnictwa. Można i trzeba nabywać świece na stół wigilijny.
16. Serdecznie zapraszamy na kiermasz świąteczny. Można nabyć wianki, stroiki, różne ozdoby, rękodzieła, wiele ciekawych i wartościowych rzeczy.
17. W tym tygodniu odbędą się spotkania: klas 3 w środę; klas 8 –ych w czwartek; Próba Scholii i KSM w czwartek o 17.00 i w sobotę o godz. 10.00.