Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 4 czerwiec 2023 r.

1. Przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.  Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00 , 10:30 i 12:00; oraz o godz.12.00 w kaplicy – Chrzest Św.  Po południu /wcześniej/ o 14.50 Nieszpory i Msza Święta.
  2. Dzisiaj jest niedziela adoracyjna i zmiana tajemnic w Różach.
  3. Dzisiaj w niedziele i Boże Ciało, składamy ofiary na budowę nowego kościoła i parafię. Wykonywane jest wiele prac. Zostało zamontowane tabernakulm. Wspierajmy te dzieła, aby te prace mogły być dalej kontynuowane.
  4. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie: środę i piątek o godz.7.15; w Boże Ciało o godzinie 14.00.
  5. W poniedziałek adoracja przez cały dzień. Wspomnienie Świętego Bonifacego.
  6. We wtorek i o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  7. We wtorek po Mszy Św. wieczornej na plebani spotkanie Komitetu Organizacyjnego festynu.
  8. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze Święte o godzinach: 7.00; 9.00 – uroczysta Msza Św. z procesją do czterech ołtarzy; 14.00 w kaplicy i 16.00 –procesja i Msza Święta.
  10. Proszę o udział w procesji Bożego Ciała i w oktawie wszystkich : sztandary, stowarzyszenia , organizacje, feretrony, chłopców dzwoniących i dziewczynki sypiące kwiaty, dzieci klas  III w strojach  komunijnych, wszystkie dzieci, OSP.
  11. Prosimy aby przy trasie procesji  udekorować domy.
  12. Uprzejmie proszę i zachęcam, aby w Boże Ciało i w czasie Oktawy przyjść na procesje w strojach regionalnych, a zwłaszcza panie niosące feretrony. Odnówmy tą piękną tradycję.
  13. W czasie Oktawy Bożego Ciała procesje po Mszach Św. rano i wieczorem.
  14. W niedzielę procesja po Mszy Św. o 10.30.
  15. W przyszłą niedzielę w naszej parafii festyn parafialny. Rozpoczęcie od godziny 14.00 >>PROGRAM<<. Zaproście rodzinę i znajomych na festyn.
  16. W przyszłą niedzielę w związku z festynem po południu nie będzie Nieszporów i Mszy Św. Przyjdźmy na Msze Święta do południa.
  17. Dzisiaj, w przyszłą niedziele i na festynie  można nabywać   cegiełki po 20 zł . Do wygrania wiele nagród /samochód osobowy, elektryczna hulajnoga, 100 m2 blachy na dach, rowery, sprzęty AGD i elektroniczne.
  18. Na festynie można nabywać losy z loterii fantowej po 10 zł – każdy los wygrywa i do wygrania wiele nagród.
  19. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:

– Nowożeńcy : Aleksandra Cebula i Grzegorz Indyka

–  Pewna osoba i rodzina z Gołkowic Dolnych – na festyn

– Pewna osoba i rodziny ze Skrudziny – na festyn

–  osobom i rodzinom  anonimowym i tym, które wpłaciły ofiary na konto oraz przekazały

rzeczy na festyn. Bóg zapłać.

1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć różne gazety.
  2. Ukazał się kolejny numer „ Echa z Gołkowic” . Dziękujemy redakcji oraz Annie i

Grzegorzowi Gorczowskim za przygotowanie i wydanie echa. Zabierzmy echo do naszych

domów.