Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 30 stycznia 2022 r.

1. Przeżywamy 4 Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00 ; Po południu o godz. 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta. Niedziela synodalna.
2. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
3. Serdecznie witamy Zespół „ ZBRUCZ” z Tarnopola. Nabywając różne pamiątki wspieramy dzieci z Donbasu.
4. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. Wspomnienie Świętego Jana Bosko.
5. W poniedziałek i we wtorek na godz. 18.00 zapraszamy na Triduum przed uroczystością MB Gromnicznej, wszystkie Rodziny, Matki i Ojców, Osoby Samotne i Seniorów .
6. W środę święto Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godzinie: 7.00; 8.00 w kaplicy; 9.00; 10.30 i o 18.00. Podczas każdej Mszy Świętej poświecenie gromnic. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się siostry zakonne również pracujące w naszej parafii.
7. W środę do puszek będą zbierane ofiary na utrzymanie klasztorów klauzurowych, zamkniętych.
8. W środę o godz. 17.30 Godzinki do Matki Bożej.
9. W czwartek Spowiedź Święta od godz. 15.00 do 17.00 z pół godzinną przerwą o 16.00
10. W tym tygodni przeżywamy pierwszy czwartek miesiąca. W czwartek oddajemy cześć Świętemu Błażejowi, po Mszach Świętych błogosławieństwo świec, owoców i gardła.
11. W czwartek Godzina Święta od godz.17.00. Modlitwy do Św. Rity.
12. W piątek przeżywamy Pierwszy Piątek miesiąca. Kapłani do chorych pojadą od godz. 8.00. Wspieramy duchowo i materialnie misje święte.
13. W sobotę przeżywamy pierwszą sobotę miesiąca. Od godziny 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
14. W sobotę Wspomnienie Świętej Agaty błogosławieństwo, chleba, wody i soli.
15. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w różach.
16. W przyszłą niedzielę zapraszam na Dzień Seniora. O godzinie 15.00 w Restauracji – Domu Weselnym Zacisze Msza Święta i później spotkanie. Zapraszamy/Ks. proboszcz i Caritas Parafialny/ emerytów, rencistów, osoby, które są na świadczeniach przed emerytalnych. Prosimy, by pomóc przybyć Seniorom na spotkanie.
17. W imieniu naszej Parafii dziękuję za ofiary na kościół:
• Parafie: Krościenko i w Cieniawa.
• Pewnej rodzinie ze Skrudziny.
• Sylwia i Krzysztof Ubik z Gołkowic Dolnych
• Pewna osoba i rodzina z Gołkowic Górnych
• Rodzinom i osobom anonimowym, tym, którzy wpłacili ofiary na konto na kinkiety i budowę kościoła. Bóg zapłać.
18. Próba scholii w sobotę o godz. 10.00 na wikarówce.
19. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na kinkiety do nowego kościoła. Bóg zapłać
20. Zapraszamy na bal charytatywny sobotę od godziny 19.00. Jest kilka miejsc wolnych
można się jeszcze zapisywać.
21. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny. Niedziela.
22. Można i trzeba nabyć gromnice różnej wielkości.
23. Zabierzmy gazetę „ Dobre Nowiny”.
24. Ogłoszenia Burmistrza >>Zobacz<<.