Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 27 marca 2022 r.

1. Przeżywamy 4 Niedziele Wielkiego Postu. „Laetare – „ Raduj się Jerozolimo” Msze Św. o godz. 7.00 (Droga Krzyżowa); o godz. 8:00 (w Skrudzinie – Droga Krzyżowa); 9:00, 10:30 i 12:00 – Gorzkie Żale, o 14:00 (w kaplicy) – Gorzkie Żale, Msza Św. i o 16.00 – Gorzkie Żale i Msza Św. Niedziela synodalna.
2. Dziękuję za ofiary składane na budowę kościoła.
3. Dzisiaj do puszek składamy ofiary na zapłacenie rachunków za ogrzewanie kościoła i kaplicy. Bóg zapłacić za pomoc zrozumienie i troskę o kościoły.
4. W poniedziałek przez cały dzień adoracja Najświętszego Sakramentu . Modlitwy do Św. Charbela.
5. We wtorek koronka i nowenna do Św. Antoniego.
6. Środa o godz. 17:30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. W tym tygodniu przeżywamy:
– W czwartek Spowiedź Święta od godz. 15.00 do 17.00 z pół godzinną przerwą o godz.16.00. Godzina Święta od godz. 17.00. W czwartek modlimy się do Św. Rity.
– Pierwszy piątek. Kapłani do chorych pojadą o godz. 8.00. W piątek duchowo i
materialnie wspierajmy misje święte.
– Pierwsza sobota od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu adoracja.
8. Zapraszamy na Drogi Krzyżowe w tygodniu i niedziele i na Gorzkie Żale.
9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Święte.
10. Rekolekcje będzie głosił Ojciec Władysław Bodziony – redemptorysta
11. Na zakończenie rekolekcji 6 kwietnia, w środę na wszystkich Mszach Św. będę zbierane ofiary dla rekolekcjonisty, które będą naszą wdzięcznością za dar rekolekcji.
12. Z okazji niedzieli palmowej wykonajmy palmy. Będzie konkurs z nagrodami.
13. W imieniu parafii dziękuję za ofiary na kościół:
– Maria i Józef Jagieło z Gołkowic Dolnych
– Pewna rodzina z Naszacowic i Gabonia Praczki.
– wszystkim ofiarodawcom anonimowym, osobom i rodzinom, które przekazały ofiary przedstawicielom rad, osobom które zbierają ofiary i które wpłacają ofiary na konto Bóg zapłać.
14. Można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela; Promyczek Dobra.
15. Prosimy o składanie różnych darów do koszy Caritas w sklepach.
16. Można nabywać baranki i paschaliki na stół wielkanocny. Zioła, znicze i wkłady do zniczy.
17. Msze Św. które zostały przekazane Ojcu Krzysztofowi Przychockiemu są wywieszone na tablicach ogłoszeń.
18. W nowym kościele są dalej montowane organy. Piece do ogrzewania, kończone są kanały grzewcze.
19. W czwartek zostały zamontowane witraże od strony szkoły. Witraże są w kaplicy i cała strona od szkoły.
20. W imieniu Parafii dziękujemy sponsorom.
21. Próba scholii w sobotę o godzinie 10.00.
22. Spotkania w tym tygodniu: zbiórka aspirantów we wtorek o 17.00, w kaplicy w piątek o 16.00; KSM – u w piątek o 19.00.
23. W imieniu Caritas i osób, które otrzymały pomoc, wsparcie dziękuję wszystkim osobom i rodzinom za przekazane dary, rzeczy, żywność dla uchodźców uciekającym przed wojną.