Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 26 listopada 2023 r.

1. Przeżywamy XXXIV Niedzielę – Niedziela – Uroczystość Chrystusa Króla. Msze Św. o 7.00; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 12:00. Po południu o godz. 14.45 modlitwy za zmarłych i Msza Św. Patronalne święto: AK, LSO, KSM.
2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na kościół i utrzymanie Parafii.
3. Przez cały tydzień modlitwy i wypominki o godz. 17.30. ( z wyjątkiem środy)
4. W poniedziałek przez cały dzień adoracja do godziny 17.30.
5. Msze Św. w kaplicy w środę i piątek o 17.00. Przed Mszą Św. modlitwy za zmarłych.
6. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego.
7. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej na plebani spotkanie Caritas i przedstawiciele SZKC
8. W środę o godz. 17:30 godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
9. W czwartek modlitwy do Rity.
10. W czwartek Święto Świętego Andrzeja Apostoła.
11. W czwartek Spowiedź Święta od godziny 15.00 z pół godzinną przerwą o 16.00.
12. W czwartek Godzina Święta przed I Piątkiem o godz. 17.00.
13. W tym tygodniu przeżywamy I piątek miesiąca, wspierajmy duchowo i materialnie misje święte, kapłani do chorych pojadą o godziny 8.00.
14. W I Sobotę adoracja od 17.00 .
15. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Roraty będą w kościele codziennie o 6.30 w kaplicy w Skrudzinie o 7.00; pół godziny wcześniej Godzinki o NMP. W niedziele w Gołkowicach o 6.30 w kaplicy o 8.00, wcześniej godzinki. W przyszłą niedziele Msza Św. rano o godz.6.30.
16. Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież, całe rodziny do udziału w Roratach. Przygotujmy lampiony; będzie losowane Dzieciątko Jezus; prosimy o wykonywanie ozdób na choinkę ( będą nagrody) ozdoby wykonujemy przez cały tydzień również na niedziele; będziemy uczestniczyć w programie z Małego Gościa Niedzielnego: „Franciszkowy plac budowy….”.
17. W najbliższą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na Caritas naszej Parafii. Wspierajmy działalność Caritas i ludzi potrzebujących. W Adwencie trzeba wykonać wiele dobrych uczynków.
18. W sklepach będą wystawione kosze Caritas, również 1 grudnia – w piątek będą zbierane produkty w Biedronkach.
19. Panowie Organiści od poniedziałku 4 grudnia pójdą z opłatkami. Pan Stanisław Adamczyk – Gołkowice Dolne; Pan Paweł Kozieński – Gołkowice Górne . Pan Leszek Stawiarski – Skrudzina i Gaboń Praczka. Za opłatki nie płacimy, tylko przy tej okazji składamy ofiarę za całoroczną pracę w kaplicy i parafii. Organiści starają się grać jak najlepiej, przyjmijmy ich z życzliwością.
20. W imieniu całej Parafii z całego serca dziękuję osobom, rodzinom, którzy wyposażenie do kaplicy i nowego kościoła. Uprzejmie i gorąco proszę o pomoc i o dalsze fundowanie, aby dalej kontynuować prace. Jest zamontowanych 7 stacji Drogi Krzyżowej i następne 7 są zamontowane elementy marmurowe – granitowe.
21. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
• Irena i Grzegorz Tichner
• Rodzina i pewne Osoby z Gołkowic Górnych – które prosiły o anonimowość
• Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto
22. Zapraszam do nabywania różnych, pięknych, ciekawych rzeczy na kiermaszu świątecznym. Dochód z kiermaszu przeznaczony na kaplice Świętej Rity we nowym kościele.
23. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela . Lampiony na adwent. Egzorcyzmowana wodę, sól i specjalny olej.
24. Spotkania, zapraszamy:
– We wtorek uczniów klas 8 na spotkanie w grupach o godzinie 17.00, natomiast w piątek na
Mszę Świętą o godzinie 18.00
– W środę kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas 7 wraz z rodzicami na Msze
Świętą i spotkanie
– W piątek o 19..00 KSM
25. Za zmarłego + Antoniego Wysopal i Janinę Klimek Msze Św. odprawią: Ks. Józef Ogorzały;
Ks. Kazimierz Górz . Intencje wywieszone na tablicach ogłoszeń.