Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 25 czerwiec 2023 r.

1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00; na Prehybie 13.30 i o godz. 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
2. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na kościół i utrzymanie Parafii.
3. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
4. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Po
6. W czwartek Uroczystość Świętych: Piotra i Pawła. Msze Św. o godz.: 7.00; 8.00 w kaplicy; 9.00; 10.30 i 18.00.
7. W czwartek Msza Święte o uzdrowienie i uwolnienie pod przewodnictwem Ojca Pacyfika. O godzinie 17.30 Różaniec, prosimy by Różaniec prowadziło Koło Radia Maryja, o 18.00 Msza Św. po Mszy Św. modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie.
8. W tym tygodniu pierwsza Sobota miesiąca od godz., 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu
9. W sobotę święto NMP Tuchowskiej. Od 1 do 9 lipca odpust w Tuchowie.
10. Msze Św. w Skrudzinie we środę i piątek o 7.15., w czwartek i niedzielę o godz. 8.00.
11. Dziękuję również za ofiary:
– Nowożeńcom: – Aleksandra Biel i Paweł Kozieński
– Liliana Postrożna i Mariusz Szewczyk
– Magdalena Zaremba – uczennica Klasy III po Pierwszej Komunii Św.
– Halina i Aleksander Piętka – Gołkowice Dolne
– pewna osoba z Gołkowic Górnych i Gołkowic Dolnych. Pewna Rodzina z
Kadczy
– osobom i rodzinom, które prosiły o anonimowość. Bóg zapłać.
12. Zapisy za 41 – tą pieszą pielgrzymkę z Tarnowa do Częstochowy w zakrystii. Hasło:
„ Wierzę w Kościół Chrystusowy”
13. Dziękuję wszystkim za przygotowanie festynu i wszelkie prace: Dziękuję Pani Marcjannie Bodziony, Pani Barbarze Kasprzyk, Panu Wacławowi Góra, Firmie Aquaplast, Rolbud, Sklep ABC w Gołkowicach Górnych. Wszystkim za wszelkie dobro. Bóg zapłać.
14. Nabywajmy różne gazety, wydawnictwa. Egzorcyzmowaną sól, wodę i olej.
15. Wszystkim ciężko pracującym życzymy Bożego błogosławieństwa. Przeżywającym wakacje, urlopy życzymy dobrego odpoczynku.