Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 23 stycznia 2022 r.

1. Przeżywamy 3 Niedzielę Zwykłą. Niedziela Słowa Bożego. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; o godz. 10.00 – koncert kolęd wykonany przez scholę dziecięcą; 10:30 i 12:00 ; Po południu o godz. 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
2. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
3. Dzisiaj do puszek składamy ofiary na kinkiety do nowego kościoła. Bóg zapłać wszelka pomoc i zrozumienie.
4. W poniedziałek modlitwy do Świętego Charbela i adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. Wspomnienie Św. Franciszka Salezego.
5. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego. Święto nawrócenia Świętego Pawła.
6. W środę o godz. 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
8. W piątek wspomnienie Świętego Tomasza z Akwinu.
9. W sobotę święto Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
10. W przyszłą niedzielę i przyszły poniedziałek i wtorek zapraszamy wszystkie Rodziny, Matki i Ojców, osoby samotne i seniorów na Triduum przed uroczystością MB Gromnicznej: w przyszły poniedziałek i wtorek o godz. 18.00, w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach Św.
11. W imieniu naszej Parafii dziękuję za ofiary na kościół:
• Ksiądz proboszcz z Mszy Świętych kolędowych na automatyczny mechanizm do dzwonów przy kościele.
• Pewna Rodzina z Olszanki
• Pewna rodzina i osoba z Gołkowic Górnych na kinkiety do nowego kościoła.
• Pewna osoba z Podegrodzia i z Czerńca
• Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne
12. W tym tygodniu będzie czynna Poradnia Rodzinna od godziny 18.00 na plebani.
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny i inne .
14. Można/ w każdym domu i mieszkaniu powinna być gromnica/ i trzeba nabyć gromnice o różnej wielkości. Zabierzmy gromnice przy okazji przyniesiemy ofiarę.
15. Można nabyć egzorcyzmowane: sól, wodę i olej, olej ten można pić czy nacierać ciało prosząc o zdrowie.
16. Z całego serca dziękuję wszystkim osobom i rodzinom, które uczestniczyły w Mszach Świętych kolędowych, za modlitwy, dobre uczynki i wszelkie dobro. Piękna Waszą postawę. Bóg zapłać.
17. W przyszłą niedzielę gość Zespół z „Zbrucz” z Ukrainy z koncertem kolęd i pastorałek.
18. Życzę wszystkim dzieciom, młodzieży, rodzicom, nauczycielom, wychowawcom, katechetom dobrego wypoczynku: Modlitwa o dobry odpoczynek
Panie Jezu, niech mój odpoczynek, będzie dobry, piękny. Proszę, odnów moje siły i daj szczęście.