Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 2 styczeń 2022 r.

1. Przeżywamy 2 Niedzielę po Bożym Narodzeniu . Msze Św. o 7.00, 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10.30 i o 12:00; po południu /wcześniej/ o 14.50 Nieszpory i Msza Święta.
2. Dzisiaj niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic w Różach.
3. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
4. W poniedziałek adoracja po Mszy Św. o 7.00 do Mszy Świętej wieczornej.
5. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
6. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej na plebani spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
7. W środę Godzinki i nowenna do MBNP
8. W czwartek przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę. Po południu /wcześniej/ o godz. 14.50 Nieszpory i Msza Św. Poświęcenie: kadzidła, mirry, złota i kredy. Jest to Misyjny Dzień Dziecka. Zabierzmy kadzidło, kredę do naszych domów i mieszkań.
9. W czwartek będziemy przeżywać drugą część kolędy misyjnej. Dzieci i młodzież przed każdą Mszą Świętą będą przedstawić scenkę. Po Mszach świętych będą zbierane ofiary do puszek na misje, kraje misyjne.
10. W czwartek przeżywamy również pierwszy czwartek miesiąca. Godzina Święta od godziny 14.00.
11. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Kapłani do chorych pojadą po Mszy Św. w Skrudzinie. W piątek wspieramy duchowo i materialnie misje Święte.
12. Próba scholii w sobotę 8 stycznia o godz. 10.00.
13. W przyszłą niedzielę, niedziela Chrztu Pańskiego.
14. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie w poniedziałek i środę o godz.17.00; w czwartek o godz. 8.00 i w piątek o godzinie 7.15.
15. W przyszłą niedzielę składka na budujący się nowy kościół . Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
16. Zapraszamy na Msze Święte kolędowe poszczególne regiony parafii -> Wizyty duszpasterskie
17. Ogłoszenie o poradni rodzinnej -> Poradnia rodzinna
18. Zaproszenie na bal i Dzień Seniora -> Bal charytatywny -> Dzień seniora
19. Bóg zapłać za ofiary na kościół:

• Osobom i rodzinom, które składają ofiary w czasie Mszy Św. z poszczególnych regionów Parafii.
  • Helena i Mieczysław Dyrek ze Skrudziny
  • Pewna rodzina z Gabonia Praczki
  • Rodziny anonimowe z Gołkowic Górnych
    # Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto – Bóg
    zapłać

20. Ochotnicza Straż Pożarna w Gołkowicach Górnych serdecznie dziękuję za serdeczne przyjęcie mieszkańcom: Gołkowic Górnych, Gołkowic Dolnych i Mostek. OSP i Zarząd przekazują serdeczne życzenia noworoczne. Pragniemy poinformować że jest możliwość pozyskania kalendarzy.
21. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela, Przewodnik.
Woda poświęcona; olej sól woda egzorcyzmowane
22. Ogłoszenie Burmistrza – > Zobacz
23. Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.