Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice –18 czerwiec 2023 r.

1. Przeżywamy XI Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 12:00; Po południu pogrzeb + Śp. Rozalii Baran z domu Kurowska, pochodzi ze Skrudziny: o 14.20 wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej o 14.30 w kościele Różaniec i o 15.00 pogrzeb. Módlmy się o zbawienie Jej duszy i pociechę dla rodziny.
  2. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na kościół  i utrzymanie parafii.
  3. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
  4. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie w środę i piątek o godzinie 7.15; w piątek na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00.
  5. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego.
  6. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W środę po Mszy Świętej wieczornej na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.
  8. W czwartek modlimy się do Świętej Rity.
  9. W piątek zakończenie roku szkolnego dla szkół. Msza Święta dla Szkoły Podstawowej im Św. JPII w Gołkowicach o godz.8.00. W kaplicy w Skrudzinie dla Szkoły Podstawowej w Skrudzinie  o godzinie 8.00. Zapraszamy dzieci, rodziców, katechetów, nauczycieli, wychowawców i pracowników szkół.
  10. W sobotę uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
  11. Z soboty na niedzielę z 24 na 25 czerwca w naszej parafii całonocna adoracja >>patrz program<<
  12. W przyszłą niedzielę Msza Święta o 5.30 i inne jak w każda niedzielę.
  13. W ostatnią niedzielę odbył się festyn parafialny.
  14. Z całego serca dziękuję: Księżom, Siostrom Karmelitankom, Komitetowi Organizacyjnemu na ręce Pani Małgorzaty i Mariana Niemiec; Radzie Parafialnej na ręce Jana Szewczyk, radnym, sołtysom, radzie sołeckiej, Firmie Gastronomicznej „Raj”- Kinga i Andrzej Stawiarski; osobom, które włożyły wiele trudu.  Renacie i Andrzejowi Zych; Pracownikom; Caritas na ręce Pani Bogusławy Niesporek i Pani Marii Ogorzały z rodziną; Pani Teresie i Małgorzacie, Kołu Gospodyń Wiejskich, Akcji Katolickiej na ręce Jana Gomółka; Jadwidze i Janowi Gomółka; Elektrykom: Damian Smajda i firmie; Ryszardowi Garwol i rodzinie; Służbie Zdrowia naszym pielęgniarkom; Antoni Majerski . Ochotniczej Straży Pożarnej z Gołkowic;  ; Dziękujemy prezesowi  OSP Paweł Banach i strażakom;  Józefowi Kotas – za zorganizowanie bryczek; Pani Wandzie Ubik; Panom: Janowi Kupczak; Józefowi Szabla; Aleksandrze Biel,  Szymonowi  Kurzeja,  pracownikom kościoła: Rafałowi, Markowi i Marianowi; Marii Zagórowskiej, różnym grupom, dzieciom i młodzieży, zespołom, przedszkolom. Redakcji echa: Grzegorz i Anna Gorczowski.  Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom, za wszelki wkład, trud, poświęcenie oraz sponsorom.  Bóg zapłać. Szczegółowe informacje będą podane w biuletynie. Bóg zapłać wszystkim za wszelkie dobro.
  15. Dochód z festynu został przekazany na budowę kościoła.
  16. Dziękuję za przygotowanie uroczystości Bożego Ciała, ołtarzy, Oktawy Bożego Ciała, ofiarowane kwiaty i piękny udział w modlitwach, procesjach. .
  17. Składamy najlepsze życzenia wszystkim solenizantkom i solenizantom, szczególnie noszących imię Św. Jana. Wśród solenizantów: przewodniczącemu Rady Parafialnej, szafarzom Eucharystii.
  18. Zapowiedzi przedmałżeńskie .
  19. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela .  Można nabyć egzorcyzmowane: wodę, sól i olej, który można spożywać jako lekarstwo.