Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 16 stycznia 2022 r.

1. Przeżywamy 2 Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00; o 14:50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
2. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. o godz.7.00 i przez cały dzień.
4. We wtorek o 17.40: koronka i nowenna do Św. Antoniego.
5. Dyżur w parafii od środy pełni Ksiądz Katecheta Andrzej.
6. W środę o 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej.
7. W czwartek modlimy się do Św. Rity.
8. W piątek przeżywamy Dzień Babci. Wspomnienie Św. Agnieszki.
9. W sobotę przeżywamy Dzień Dziadka.
10. Wszystkim babciom i dziadkom składamy najlepsze życzenia, otoczmy ich naszą modlitwą i życzliwością.
11. Zapraszam na Msze Święte kolędowe: w poniedziałek osoby, rodziny i mieszkańcy ulicy Mostowej po obydwu stronach. We wtorek wszystkich, którzy nie mogli wcześniej uczestniczyć w tych Mszach Św. oraz osoby i rodziny z innych miejscowości, którzy się modlą w naszych kościołach i nowe osoby i rodziny, które zamieszkały w naszej parafii.
12. W imieniu całej parafii dziękujemy za ofiary na kościół:
– Krzysztof i Maria Mikołajczyk z Nowego Sącza
– Janusz Konstanty z Gołkowic Dolnych
– Pewna osoba z Francji
– Rodzina z Brzeznej / pochodząca z naszej parafii/
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra i inne. Można nabyć inne wydawnictwa oraz gromnice, które powinny być w każdym domu i mieszkaniu.
14. Zabierzmy wodę poświęconą oraz egzorcyzmowane: sól, wodę i olej, który można spożywać, nacierać ciało prosząc o zdrowie.
15. Zapraszamy Dzień Seniora: 6 lutego w niedzielę będzie Msza Św. w Zaciszu o godzinie 15.00 później spotkanie. Wszystkich Seniorów serdecznie zapraszamy. Na bal wszystkie miejsca są już zajęte. Uprzejmie prosimy by osoby które się zapisały dokonały wpłat.
16. Próba scholii w sobotę od 10.00 do 12.00.
17. W przyszłą niedzielę na godz.10.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu scholii.
18. W imieniu naszej parafii zwracam się z serdeczną i gorącą prośbą o ufundowanie kinkietów do nowego kościoła: 13 kinkietów – trzy ramienny- po 3200 zł jeden
4 kinkiety – dwu ramienny- po 2900 zł jeden; 10 kinkietów – jedno ramienny- po 2200 zł jeden;
4 mosiężnych plafonierów – po 2800 zł – jeden. Dwa plafoniery zostały ufundowane z kiermaszu
świątecznego Zdjęcia, projekty SA na stronie internetowej.
19. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na kinkiety do nowego kościoła. Bóg zapłać za pomoc i zrozumienie.
20. Wszystkim dzieciom, młodzieży, rodzinom, nauczycielom i wychowawcą życzymy pięknych, radosnych ferii, dobrego odpoczynku.