Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 13 luty 2022 r.

1. Przeżywamy 6 Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00 ; Po południu o godz. 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
2. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 18.00. Modlitwy do Świętego Charbela. Święto Świętych: Cyryla i Metodego, patronów Europy. Wspomnienie Św. Walentego.
4. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego.
5. W środę o godz. 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
6. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
7. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo 40-godzinne. Zapraszam i proszę o prowadzenie adoracji:
– od godz.13.00 do 14.00 – mieszkańców Gołkowic Górnych o prowadzenie adoracji prosimy: Panie: Zofia Gołdyn, Jadwiga Faron, Zofia Szewczyk, Maria Przychocka, Aniela Król.
– od 14.00 do 14.30 liturgiczna służba ołtarza- zapraszamy lektorów i ministrantów. Prosimy, aby adoracje prowadzili lektorzy i ministranci,
– od 14.30 do 15.00: zapraszamy na adoracje dzieci ze szkół i młodzież – o organizacje adoracji prosimy: Siostrę Przełożoną Agatę i Księdza Katechetę.
8. Zebranie Rady Parafialnej i Ekonomicznej będzie w niedzielę 27 lutego 2022 r. o godzinie 13.30 na plebani.
9. Wiosenna zbiórka ofiar w naszych domach i mieszkaniach na dalsze prace wykończeniowe przy kościele odbędzie się w niedzielę 6 i 13 marca tego roku. >> Zobacz <<
10. Z całego serca dziękujemy w imieniu całej parafii Państwu Angelice i Grzegorzowi Klag, Dom Weselny „ZACISZE” ich Rodzinie – pracownikom za bezinteresowne przygotowanie balu, dnia seniora który się odbyły 5 i 6 lutego . Za sponsorowanie obydwu uroczystości, orkiestry, walczyka czekoladowego. Dziękuję za wszelką pomoc i wszelkie dobro.
11. Z całego serca dziękujemy w imieniu całej parafii Państwu: Ewie i Pawłowi Pawlik ich firmie oraz Renacie i Andrzejowi Zych i ich firmie.
12. Dziękuję Komitetowi Organizacyjnemu: Paniom: Małgorzacie Niemiec, Wandzie Ubik, sołtysom, Panu Mieczysławowi Szewczyk . Caritas Parafialnemu, wszystkim, którzy pomogli zorganizować te uroczystości, Wam wszystkim za piękny udział.
13. W imieniu naszej Parafii dziękuję za ofiary na kościół:
• Ks. Prałat Augustyn Oleksy z kolędy
• Pewna Rodzina z Olszanki
• Marta i Józef Czerpak – Skrudzina
• Małgorzata i Łukasz Hilgier z Łącka
• Jolanta i Kamil Czerpak
• Małgorzata i Jan Tokarczyk
• Maria i Józef Cieśla z Barcic
• Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne
14. Uprzejmie prosimy o fundowanie kinkietów do nowego kościoła.
15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny. Niedziela i inne wydawnictwa.
16. Można nabyć zioła, które są potrzebne dla naszego zdrowia. Można nabyć egzorcyzmowane sól, wodę i olej, który można spożywać