Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 12 sierpnia 2021 r

1. Przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą. Do południa Msze Św. jak w każdą niedzielę Po południu w kościele nie ma nieszporów i Mszy Św. Rozpoczynamy Tydzień Wychowania
w Polsce. Dzisiaj jest niedziela adoracyjna. ,
2. Dzisiaj uroczystości patriotyczne na Prehybie po krzyżem koło krzesła Św. Kingi o godz. 14.00. Zachowajmy ostrożność do 16.00 wyjeżdżamy tylko do góry po 16.00 będzie można zjeżdżać w dół. Serdecznie zapraszamy.
3. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj budowę nowego kościoła i utrzymanie naszej Parafii. Bóg zapłać
4. Dziękuję za ofiary składane dzisiaj do puszek na pomoc mieszkańcom Afganistanu, którzy znajdują się w ciężkiej sytuacji.
5. W poniedziałek nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.30 różaniec. Prosimy, aby różaniec poprowadziło Koło Radia Maryja. O 18.00 Msza Św. i procesja z lampionami. Serdecznie zapraszamy, aby prosić MB Fatimską o potrzebne łaski.
6. W poniedziałek przez cały dzień adoracja Najświętszego Sakramentu.
7. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego. Święto Podwyższenia Krzyża.
8. W środę Godzinki i nowenna do MBNP. Wspomnienie MB Bolesnej.
9. W czwartek modlitwy do świętej Rity.
10. W sobotę święto Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży.
11. Przyszła niedziela to niedziela środków społecznego przekazu.
12. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci na katechezę o 10.15.
13. Zakończyliśmy odprawianie Mszy Św. na Prehybie.
14. Konkurs różańców: odbędzie się konkurs różańców – 30 miejsc nagrodzonych. Wykonane różańce składajmy w zakrystiach do 5 października. Konkurs będzie osobno w Gołkowicach i w Skrudzinie.
15. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
16. W niedziele: dzisiaj – 12 i 19 i 26 września odbędzie się zbiórka ofiar na wykonywanie u różnych prac w nowym kościele. Gorąco prosimy o wsparcie i pomoc. Przedstawicieli rad i osób , które zbierają te fundusze prosimy o zabranie list i przekazów. Bóg zapłać za zrozumienie i wszelką pomoc, wszelkie dobro. …………kartka
17. Informacje o zebraniach wiejskich: – mieszkańców sołectwa Gołkowice Górne 19 września /niedziela/; o godz. 16.00 w bibliotece w Gołkowicach Górnych oraz zen rabie w Skrudzinie ……………. Patrz kartki
18. Dziękujemy za ofiary na kościół:
◦ Rada Sołecka i Sołtys Gołkowic Górnych z pikniku rodzinnego, z loterii = 1000 zł
◦ Pewna osoba z Gabonia Praczki
◦ Ofiarodawcom, którzy wpłacili ofiary na konto i anonimowym. Bóg zapłać.
19. Rada Sołecka i Sołtys Gołkowic Górnych dziękują wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania Pikniku Rodzinnego.
20. Ogłoszenia Burmistrza …………patrz kartka………..
21. W tym tygodniu:
– zbiórka aspirantów we wtorek o godz. 16.30
– zbiórka lektorów w piątek o godz. 17.00
– Spotkanie młodzieży z KSM-u w piątek o godz. 19.00
22. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra. Świece i wkłady do zniczy. Można zabrać zioła, później przynieść ofiarę za zioła.

Ks. proboszcz Kazimierz Koszyk