You are currently viewing „Nie przegraj młodości!”- kontynuacja spotkań dla młodzieży

„Nie przegraj młodości!”- kontynuacja spotkań dla młodzieży

W sobotnie popołudnie młodzież z naszej parafii, pod opieką s. Izajaszy, uczestniczyła w drugim spotkaniu formacyjnym, które zostało zorganizowane w Barcicach przez Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus.

Wydarzenie tym razem poprowadził ks. Tomasz, który podczas konferencji udzielił zgromadzonym wskazówek na piękne przeżycie młodości. Eucharystia oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu stanowiły centralny punkt dnia.

Dla niektórych była to kontynuacja formacji z poprzedniego spotkania, natomiast inni pojawili się na tym wydarzeniu po raz pierwszy.

W wolnych chwilach, jak na prawdziwych kibiców przystało, nie zabrakło także obserwacji wyniku meczu, który w tym czasie rozgrywała Reprezentacja Polski😊 Po wieczornej integracji wszyscy zadowoleni wrócili do Gołkowic, wypatrując kolejnych okazji do podobnych wartościowych spotkań.