Uroczystość Bożego Ciała w roku 2020 Gołkowice

Msze Święte o godzinie:

7.00

9.00 – Uroczysta Msza Święta z procesja do czterech ołtarzy. Ołtarze        będą umieszczone wokół starego kościoła. W procesji będą czynnie uczestniczyć asysta, dzieci sypiące kwiaty, dzwoniące dzwonkami, feretrony, sztandary Siostry Zakonne, kapłani, orkiestra. Wierni zostaną na swoich miejscach ze względu na brak możliwości przemieszczania się .

15.00 – kaplica w Skrudzinie

16.00 – Msza Święta z procesją wokół kościoła.

Zapraszam na Oktawę po Bożym Ciele. Msze Święte i procesje codziennie o godz. 6.30 i 18.00, w niedzielę Msza Święta z procesją o godz.10.30 i o 15.00 procesja i później Msza Święta. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek – 18 czerwca 2020 r. o godz. 17.00/wcześniej/ Msza Święta procesja i ogólne błogosławieństwo wszystkich dzieci oraz rozdawanie słodyczy.