You are currently viewing Życzenia Bożonarodzeniowe
Room Christmas Tree Fireplace Lights, Xmas Home Interior Decoration, Hanging Sock and Present Toys

Życzenia Bożonarodzeniowe

Kochani parafianie i goscie przybywający do naszej świątyni
„Pójdźmy do Betlejem i zobaczmy, co się tam zdarzyło i o czym nam Pan oznajmił”. Pasterze udali się też z pośpiechem i znaleźli Maryję, Józefa i Niemowlę, leżące w żłobie.
Ewangelia wg ś w . Łukasza
Bóg karmi nas wiarą, nadzieją i miłością. Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą pewną tęsknotę i tak wiele czułości, dlatego że przywraca nam obraz najkruchszego dzieciństwa. Widzimy w niej jednocześnie piękno i niewinność, kruchość istnienia i opiekę jakiej się on domaga i miłości której od nas wszystkich oczekuje.
Kochani Parafianie życzę Wam Miłości pięknej, bezgranicznej, która wypełnia od wewnątrz, życzę radości i dobroci która dodaje sił i ukazuje, że każdy z nas jest wyjątkowy. Życzę by podczas łamania się opłatkiem z Waszych umysłów płynęły szczere życzenia, które wy sami wprowadzicie w życie i doczekają się spełnienia. Życzę by narodzony Jezus błogosławił Wam każdego dnia w dążeniu do bycia bliżej Boga, do bycia szczęśliwym.
Błogosławionych Świat Bożego Narodzenia
Z całego serca życzy ks. Proboszcz