Ogłoszenia parafialne Poniedziałek Wielkanocny – 11 kwietnia 2021 r.

Ogłoszenia parafialne Poniedziałek Wielkanocny –  11 kwietnia 2021 r.

1. Przeżywamy 2 Niedzielę Wielkanocną (Biała) Niedziela Miłosierdzia Bożego. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10:30 i 12:00 oraz o 15:00 Adoracja i Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Św.
2. Dzisiaj w niedzielę Miłosierdzia adoracja połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj za odmówienie koronki można uzyskać odpust.
3. Dzisiaj w naszej Parafii przezywamy rocznice Komunii Św.
4. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
5. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj do puszek na Caritas pomoc potrzebującym.
6. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
7. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
9. Spotkania dzieci klas trzecich wraz z jednym z rodziców w ramach przygotowań do
I Spowiedzi i Komunii Św.:
• We wtorek w Gołkowicach o godzinie 17.00 klasa III A .
• W środę o godz. 16.00 w kaplicy w Skrudzinie dzieci z klasy III ze Skrudziny
• W czwartek w Gołkowicach, o godzinie 17.00 klasa III B
10. Przyszła niedziela to Niedziela Biblijna.
11. W przyszłą niedzielę ofiary na budowę nowego kościoła. Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło
12. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia
13. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
• Michał i Marcin Ogorzały z Gołkowic Górnych przekazali ofiarę za pierwsze miejsce w konkursie palm na budowę kościoła.
• Osobom i rodzinom które wpłaciły ofiary na konto parafialne
• Osobom i rodzinom anonimowym. Bóg zapłać.
14. Od wtorku codziennie przed Mszą Świętą poranną będzie odprawianie miesięczne nabożeństwo do Św. Michała Archanioła w ramach przygotowania się do nawiedzenia figury Św. Michała z Gargano. Zachęcam do uczestnictwa w tych modlitwach.
15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć modlitewnik z miesięcznym nabożeństwem do Św. Józefa. Matki Bożej i Św. Michała Archanioła. W zakrystii można nabyć obrazy ze Św. Józefem.
16. W tym roku prawdopodobnie nie będzie można organizować festynu, dlatego przy kościele będzie organizowana loteria fantowa oraz sprzedawane cegiełki. Te loterie zawsze odbywały się w ramach festynu. Gorąco i uprzejmie prosimy o pomoc w zorganizowaniu tych loterii Na plebani od tego tygodnia można składać różne rzeczy i fanty na tą loterię i na cegiełki. W ramach tych loterii będzie można wygrać samochód i wiele ciekawych rzeczy.
17. Bóg odwołał do wieczności + Śp. Mieczysława Matysiewicz ze Skrudziny. Dziękujemy rodzinie za przekazanie ofiar z Mszy Św. od uczestników pogrzebu na budowę kościoła, które wyniosły 900 zł. Bóg zapłać.
18. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela i inne. Można nabywać zioła. Wkłady do zniczy.

Ks. proboszcz Kazimierz Koszyk