Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 18 kwiecień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne Poniedziałek Wielkanocny –  11 kwietnia 2021 r.

Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 18 kwiecień  2021   r.

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. Msze Św. jak w każdą niedzielę. Po południu o godz.15.00 Nieszpory i Msza Św. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną, na którą przypada również Dzień Narodowego Czytania Pisma Świętego. Będziemy czytać Ewangelię według Św. Łukasza.
2. Przepraszam za utrudnienia zawiązane z odprawianiem Mszy Świętych. Wiemy co jest powodem takiej sytuacji. Zachowajmy dystans, zakładajmy maseczki. Wyszliśmy naprzeciw tej sytuacji. Jesteśmy jedną rodziną, wspólnotą, wspierajmy się w codziennym życiu.
3. Bóg zapłać za ofiary na składane dzisiaj na budowę i utrzymania kościoła.
4. We wtorek koronka i nowenna do Św. Antoniego.
5. W środę Święto Świętego Marka Ewangelisty.
6. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do M. B. Nieust. Pomocy.
7. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
8. W czwartek o godzinie 17.00 w kościele spotkanie kandydatów od Bierzmowania.
9. W piątek uroczystość Świętego Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
10. W piątek Święto Akcji Katolickiej. Msza Św. dla Akcji Katolickiej o godz. 18.00. Wszystkich, którzy należą do Akcji Katolickiej serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę .
11. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
12. Bóg odwołał do wieczności + Zofię Szyszka z Gabonia Praczki . Dziękujemy za ofiary z Mszy Św. o uczestników, które wyniosły 300 zł; + Śp. Ewę Jagieła z Gołkowic Dolnych. Dziękujemy za ofiary od uczestników pogrzebu, które wyniosły 1250 zł.
13. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
– Pewnej Rodzinie z Gołkowic Górnych za u8fundowanie chrzcielnicy do nowego kościoła.
– Pewnej Rodzinie z Gołkowic Dolnych
– Pewnym Rodzinom z Gołkowic Górnych
– osoby i Rodziny, które wpłacają ofiary na konto parafialne oraz za ofiary z rozliczeń podatkowych.
– osobom i rodzinom anonimowym.
14. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składy najlepsze życzenie.
15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
16. Informacje o uroczystości I Spowiedzi i I Komunii Świętej…….. patrz kartka.
17. Ogłoszenie o święceniach diakonatu Pawła Krzak………. kartka.

Ks. proboszcz Kazimierz Koszyk