Ogłoszenia parafialne Poniedziałek Wielkanocny – 10 kwietnia 2023 r.

1. Przeżywamy II Dzień Świat Wielkanocnych. Msze Św. o godz. 7.00; 8:00 w Skrudzinie; o 9:00; 10:30 i 12:00, o 13.30 Chrzest Święty. Po południu nie będzie nieszporów i Mszy Św.;
2. Bóg zapłać za ofiary składane na nowy kościół i utrzymanie parafii.
3. Trwamy w Oktawie Wielkanocy. Codziennie przed Mszą Św. poranną i wieczorną modlitwy i koronka do Miłosierdzia Bożego
4. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
5. W środę o 17.30 Godzinki nowenna do MB Nieustającej Pomocy
6. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
7. Ze względu na Oktawę Wielkanocy w piątek nie ma postu.
8. Z soboty na Niedzielę Miłosierdzia Bożego w naszym kościele odbędzie się całonocne czuwanie „ Noc walki o błogosławieństwo dla Polski”: W przyszłą niedzielę Msza Święta o 5.30. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.
9. Przyszła Niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego – Święto Caritas.
10. Msze Święte w kaplicy Skrudzinie w środę i piątek o godzinie 7.15.
11. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na Caritas – pomoc osobom i rodzinom potrzebującym.
12. W imieniu całej Parafii dziękuje za przygotowanie kościoła, dekoracji, wykonanie ciemnicy i grobu, liturgii, prowadzenie adoracji. Dziękuję:
• księdzu Katechecie Andrzejowi; Ks. Prałatowi Augustynowi Oleksy; Księdzu Ks. Stanisławowi /kazania pasyjne/; Siostrom zakonnym ( Siostrze zakrystiance Gemmie; Siostrze Przełożonej Agacie, Siostrze Juanicie za kwiaty, Siostrze Izajaszy za przygotowanie dzieci; wystrój i wiele innych prac; wszystkim Siostrom – na ręce Siostry przełożonej Agaty; Za wszelką pomoc: Mateuszowi i Michałowi Witnik, Markowi Dąbrowskiemu, Rafałowi Konieczny, Aleksandrze Biel; Szafarzom Eucharystii; Klerykowi Janowi. Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołkowicach ( za czuwanie i udział w procesjach)
• Różom Różańcowym, Kołu Radia Maryja, młodzieży starszej i młodszej, dzieciom
• Dziewczęcej Służbie Maryjnej; Bractwu Dzieciątka Jezus; Liturgicznej Służbie Ołtarza.
• Panom za śpiewy, za Mękę Pańska: Ryszardowi Lorczyk, Tomaszowi Biel i Organiście Stanisławowi Adamczyk. Organistom: Pawłowi Kozieńskiemu i Leszkowi Stawiarskiemu.
• Chórowi Parafialnemu na ręce Pani Ilony Jagieła
• Orkiestrze
• Panu Grzegorzowi Gorczowski za prowadzenie kroniki i echa.
• Ceremoniarzom – Tomasz Zabrzański i Adam Kaliciecki, Szymon Kurzeja, LSO.
• Dziękuję Marii i Marianowi Zagórowskim i rodzinie oraz Piotrowi Jeleń za prace w kaplicy w Skrudzinie.
• Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu. Wszystkim za wszelkie dobro. Za świadectwo wiary i miłości. Piękny udział w adoracjach, czuwaniach i nabożeństwach.
13. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
• Nagroda za I miejsce w konkursie palm Roman Kwiatkowski ze Skrudziny
• Narzeczeni: Renata Janczura i Artur Lorek
• Jan Pasoń z Nowego Sącza
• Osoby i Rodziny, które wpłaciły ofiary na konto parafialne i anonimowym.
14. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły zorganizować kiermasz świąteczny. Pani Wioletcie Ciuła z rodziną, osobom, które wykonywały palmy i osobom z Nowego Sącza, za włożony trud i wysiłek. Wam wszystkim za zainteresowanie i udział w tym kiermaszu. Dochód z kiermaszu jest przeznaczony na budowę kościoła. Bóg zapłać.
15. Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy najlepsze życzenia.