Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 8 sierpnia 2021 r.

Parafia Gołkowice –8 sierpnia  2021 r.

1. Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00 10.30 i o 12:00; o godz. 13.30 na Prehybie. Po południu o godz. 14.50(wcześniej) Nieszpory i Msza Święta. Niedziela adoracyjna.
2. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na budowę kościoła.
3. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
4. W poniedziałek święto Świętej Teresy Bernadetty od Krzyża.
5. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego. Wspomnienie Świętego Wawrzyńca.
6. W środę Godzinki i Nowenna do MBNP.
7. W czwartek modlitwy do Świętej Rity
8. W piątek Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00 Msza Św. i procesja z lampionami. O godz. 17.30 Różaniec, prosimy by różaniec prowadziło Koło Radia Maryja.
9. W sobotę wspomnienie Świętego Maksymiliana Kolbego
10. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej – MB Zielnej. Msze Św. jak w każda niedzielę . Na Mszach Świętych poświęcenie owoców, ziół i kwiatów. Wykonajmy piękne wiązanki, bukiety, by podziękować Bogu i Matce Najświętszej za wszelkie łaski, zbierane plony ziemi.
11. Zapowiedzi przedmałżeńskie…………….. patrz kartka.
12. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
– Parafia w Kamienicy.
– Od Pielgrzymów z Kalwarii Zebrzydowskiej = 920 zł.
– Nowożeńcom
– Narzeczeni: Urszula Majkrzak i Mariusz Górka
– Janina Galicka z Krakowa
– Pewna osoba ze Skrudziny oraz Gabonia Praczki
– Pewna osoba i rodzina z Gołkowic Górnych
– osobom i rodzinom, które wpłaciły ofiary na konto oraz tym, które prosiły o anonimowość. Bóg zapłać.
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne.
14. Wszystkim rolnikom w pracach oraz przeżywającym wakacje i urlopy przekazujemy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Kazimierz Koszyk