Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 7 maja 2023 roku

1. Przeżywamy 5 Niedzielę Wielkanocną. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10:30; o 12.00: po południu w kościele nie nabożeństwa majowego i Mszy Świętej. Zapraszamy do Skrudziny na godzinę 15.50 na Nabożeństwo majowe i Msza Święta. Dzisiaj jest zmiana tajemnic w Różach.
2. Dzisiaj jest pielgrzymka z Gołkowic do kaplicy w Skrudzinie, wyjście o godzinie 15.00. Około 16.00 Nabożeństwo majowe i Msza Św. Później zapraszamy na piknik przy szkole w Skrudzinie.
3. Dziękuję za ofiary na kościół i utrzymanie parafii.
4. W poniedziałek uroczystość Świętego Stanisława głównego patrona Polski
5. W poniedziałek adoracja przez cały dzień. Nabożeństwo majowe przed Msza Św. wieczorną.
6. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego.
7. W środę godzinki i nowenna do MBNP o godz. 17.30
8. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
9. W kościele nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Św. o 18.00, w niedzielę przed Mszą Św. o godz. 14.50. W kaplicy przez cały maj Msze Św. o godz.7.15. Nabożeństwa majowe przed Mszą Św. o godz.7.05. W niedziele w kaplicy po Mszy Św. o godz. 8.00. Zapraszam wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych.
10. W sobotę jest pierwsza Spowiedź Św. dzieci klas III. Zapraszamy dzieci na godzinę 8.45 – nabożeństwo pokutne.
11. W sobotę rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. O godzinie 17.20 Różaniec /Koło Radia Maryja/ godzinie 17.45 Nabożeństwo Majowe i Msza Święta. Po Mszy Świętej procesja z lampionami.
12. W przyszłą niedzielę w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej o godz.11.00. Dzieci z rodzicami zbierają się przed kościołem o godz. 10.50.
13. W związku z I Komunią Świętą są zmienione godziny Mszy Św. W przyszłą niedzielę Msze Święte są o godzinie: 7.00; 8.00 w kaplicy; 9.00; 10.00; o 11.00 uroczystość I Komunii Św. i o 14.50 Nabożeństwo Majowe i Msza Św. Nie ma Mszy Św. o 12.00.
14. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia .
15. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
o Nowożeńcy: Justyna Burchel i Marcin Górski
o Nowożeńcy Kinga Przychocka i Bartłomiej Bocheński
o Pewna rodzina i pewna osoba z Gołkowic Dolnych i Górnych
o Rodzina z Czerńca
o Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne.
16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: różne wydawnictwa oraz zioła.
17. W nowym kościele są wykonywane: zakończenie chóru, barierki, drzwi w wiatrołapie i inne prace . Prosimy o pomoc i składanie ofiar, by kontynuować dalsze prace i na utrzymanie parafii. Bóg zapłać za zrozumienie.
18. Uprzejmie proszę o składanie różnych rzeczy na loterie i cegiełki Świętego Antoniego. Loterię w najbliższym czasie będą uruchomione. Festyn jest 11 czerwca.