Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 4 lipca 2021

Parafia Gołkowice – 4 lipca 2021 r.

1. Przeżywamy XIV Niedziela Zwykła. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00 , 10.30 i 12:00; po południu o godz. 15.00 Nieszpory i Msza Święta. Na Prehybie o godzinie 13.30. Niedziela adoracyjna.
2. Dzisiaj jest zmiana tajemnic w Różach.
3. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła. Jest wykonywane wiele prac, wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
4. Witamy w naszej parafii i rodzinach tych, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji
5. Po Mszach Św. przy kościele i w zakrystii można nabywać losy Loterii Św. Antoniego oraz losy loterii fantowej ( samochód, różnego rodzaju kupony i wiele innych cennych nagród).
6. We wtorek o 17.40 koronka o nowenna do Św. Antoniego.
7. W środę Godzinki i nowenna do Matki Bożej o 17.30.
8. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
9. W przyszłą niedzielę składaka na budowę nowego kościoła.
10. Dyżur w parafii w tym tygodniu pełni Ksiądz Katecheta Andrzej Papież.
11. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Tarnowa do Częstochowy w zakrystii. …..patrz kartka …………..
12. Zapowiedzi przedmałżeńskie …….. patrz kartka…….
13. Zbiórka ofiar do puszek. Jak wszyscy wiemy mieszkańcy Nowej Białej i Librantowej w naszej diecezji zostali dotknięci wielkim nieszczęściem. Zechciejmy ich wspomóc w tym nieszczęściu. Zbiórki do puszek będą zbierane w niedziele 4 lipca. Bóg zapłać za pomoc i zrozumienie.
14. . Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane na kościół.
a. Nowożeńcom: Klaudia Maciejowska i Adam Dąbrowski oraz Aleksandra Lizoń i Konrad Kossakowski
b. Maria i Antoni Zagórowski z Gołkowic Dolnych
c. Pewna Rodzina i pewna osoba z Gabonia Praczki
d. Korona Bogdan z USA
e. Małgorzata i Stanisław Waligóra z Gołkowic Górnych
f. Osobom i Rodzinom, które prosiły o anonimowość i wpłaciły ofiary na konto
parafialne. Bóg zapłać.
15. W imieniu Parafii dziękujemy Księdzu Marianowi Myjak za ofiarowanie puszku do udzielania Komunii Świętej.
16. Próba scholii będzie w sobotę na wikarówce o godzinie 10.00.
17. Z całego serca dziękuję osobom, delegacjom, które przygotowały uroczystości, składały życzenia i prezenty Księżom z okazji jubileuszy kapłańskich i imienin. Bóg zapłać.
18. Przy wyjściu z kościoła można nabyć różne gazety: Gość Niedzielny; Niedziela;
19. Życzymy wszystkim wielu sił do pracy i udanego odpoczynku i urlopów

Ks. proboszcz Kazimierz Koszyk 4