Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 4 grudnia 2022 r.

1. Przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Msze Św. o 6.30; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 12:00. Po południu o godz.14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic w Różach.
  3. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane dzisiaj na budowę kościoła, utrzymanie parafii.
  4. W poniedziałek adoracja od 7.00 do 16.00/ spotkanie ze Świętym Mikołajem/.
  5. Bóg odwołał do wieczności Stanisław Konieczny z Gabonia Praczki. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00, wyprowadzenie z kaplicy o 12.20, różaniec w kościele. Różaniec dzisiaj o godz. 16.00 w kościele. Módlmy się o zbawienie Jego duszy i pociechę dla rodziny.
  6. W ciągu tygodnia Msze Św. rano o 6.30 ( Roraty) w kaplicy o 7.00 ( Roraty) pół godziny wcześniej Godzinki. Msze Św. wieczorem o 18.00.
  7. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie ze Św. Mikołajem. Na godzinę 16.00 /w poniedziałek/ zapraszamy DSM, Bractwo Dzieciątka Jezus, Scholę wraz z opiekunami. Na 16.30 lektorów i ministrantów.
  8. We wtorek Święto Św. Mikołaja: spotkanie ze Świętym Mikołajem odbędzie się w kościele w Gołkowicach : o godzinie 6.30 Caritas Parafialny zaprasza wszystkie dzieci, po Roratach Św. Mikołaj będzie rozdawał prezenty dzieciom.
  9. We wtorek o 17.40 modlitwy do Św. Antoniego.
  10. W środę o 17.30 Godzinki i nowenna do MBNP. Wspomnienie Świętego Ambrożego.
  11. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia. Msze Święte o godz.: 6.30, 7.00 w kaplicy w Skrudzinie; 9.00; 10.30 i po południu o 18.00.
  12. W czwartek 8 grudnia o godzinie 18.00; będą przyjęte do DSM – u nowe dziewczynki. Zapraszamy Rodziny.
  13. W przyszłą niedzielę ofiary będą zbierane i przeznaczone na budowę nowego kościoła.
  14. W sklepach są wystawione kosze Caritas i zbiórka odbywa się w Biedronce w Mostkach i  przy rondzie JPII w Starym Sączu. Składajmy różne rzeczy na pomoc potrzebujących.
  15. Panowie organiści dalej będą roznosić opłatki w Skrudzinie Pan Stanisław Adamczyk i w Gołkowicach Pan Paweł Kozieński w środę  o godz. 8.00 Tłoki od Rodziny Jop do Wiesława Zarabskiego obydwie strony.
  16. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    • Parafia Barcice
    • Parafia Gaboń
    • Maria i Mieczysław Gancarczyk z Gołkowic Górnych.
    • Pewna osoba z Golkowic Górnych
    • Pewna Rodzina z Gabonia- Praczki
    • Janina i Franciszek Szyszka z Gabonia Praczki
    • Nowożeńcy
    • osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto. Bóg zapłać
  17. Dziękujmy za ofiary złożone do puszek na Caritas. Bóg zapłać.
  18. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Można i trzeba nabywać świece na stół wigilijny.
  19. Serdecznie zapraszamy na kiermasz świąteczny. Można nabyć wianki, stroiki, różne ozdoby, rękodzieła, wiele ciekawych i wartościowych rzeczy, różne ozdoby na choinkę Dochód przeznaczony na kaplicę świętej Rity. Serdecznie prosimy pomoc o kiermaszu.
  20. Serdecznie i gorąco proszę o fundowanie kinkietów i witraży do nowego kościoła. Wycena witraży do zabrania w zakrystii lub w kancelarii.
  21. Dziękuję wszystkim osobom, które zorganizowały nawiedzenie obrazu Matki Bożej Łaskawej. Za piękny udział w modlitwach, adoracjach. Bóg zapłać.
  22. Akcja oddawania krwi.