Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 28 maj 2023 r. Zesłanie Ducha Świętego

1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00. Po południu o /wcześniej/ o 14.50 Nabożeństwo majowe i Msza Św.
2. W poniedziałek drugi dzień Uroczystości Zesłania Ducha Świętego; Święto Matki Kościoła. Msze Św. o godzinie: 7.00; 8.00 w kaplicy; 9.00; 10.30; 12.00. Po południu o 17.45 nabożeństwo Majowe, modlitwy do Św. Charbela i Msza Święta. W poniedziałek w ciągu dnia nie będzie adoracji.
3. Msze Św. w kaplicy w Skrudzinie: we wtorek, środę o 7.05 Nabożeństwo Majowe i Msza Św. w Piątek o 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu litania do serca Pana Jezusa i Msza Święta.
4. We wtorek i o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
5. W środę o godz. 17:30 Godzinki i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zakończenie nabożeństw majowych.
6. W czwartek przeżywamy Dzień Dziecka. Wszystkim dzieciom składamy najlepsze życzenia. Modlitwy do Św. Rity.
7. W czwartek przeżywamy pierwszy czwartek miesiąca. Godzina Święta o 17.00.
8. Spowiedź Święta w czwartek od godziny 16.00, z pół godzinna przerwą o 17.00.
9. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. Kapłani do chorych pojadą od godziny 8.00. W piątek duchowo i materialnie wspieramy kraje misyjne i misjonarzy.
10. W sobotę, pierwszą miesiąca adoracja o godz. 17.00.
11. Przyszła niedziela to Uroczystość Trójcy Przenajświętszej . Zamiana tajemnic w Różach.
12. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
– Wiktoria Obrzud z klasy 3 B – po uroczystości I Komunii Św.
– Pewna Rodzina z Gołkowic Górnych – na kinkiet do nowego kościoła
– Elżbieta i Stanisław Godoń – Gołkowice Górne
– osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto.
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela; egzorcyzmowane; sól, wodę i olej, który można spożywać.
14. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
15. Uprzejmie prosimy o składanie rzeczy na loterię fantową i na cegiełki.
16. Dzisiaj i przez cały tydzień nabywajmy cegiełki cena 20 z ł . Można wygrać samochód osobowy opel Astra – stoi przy plebani, rowery, hulajnogę, sprzęt AGD, elektroniczny i wiele innych cennych nagród. Festyn będzie w niedługim czasie, starajmy się nabyć jak najwięcej losów i cegiełek i wygrać nagrody.
17. W loterii fantowej – losy w tym roku są po 10 zł, można będzie wygrać wiele ciekawych rzeczy, między innymi: główna nagroda – rower elektryczny, rowery, sprzęt AGD, sprzęt elektroniczny, różne vouchery i wiele innych.
18. Zaproszenie na pielgrzymkę do Częstochowy …. patrz tablica ogłoszeń
19. Zaproszenie na pielgrzymkę do Radecznicy …. patrz tablica ogłoszeń.
20. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Uprzejmie prosimy, aby sołtysi i Rady Sołeckie i wszyscy parafianie się włączyli i przygotowali ołtarze: 1. Gabon – Praczka; 2. Skrudzina; 3. Gołkowice Dolne /przy pomniku Św. JPII i 4. Gołkowice Górne W nowym kościele.