Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice –27 czerwiec 2021r.

Parafia Gołkowice – 27 czerwiec 2021 r.

Parafia Gołkowice – 27 czerwiec 2021 r.
1. Przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00 – uroczystośći 50 – lecia kapłaństwa Ks. Kan. Mariana Myjak; o 13.30 na Prehybie i o godz. 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
2. Dzisiaj przeżywamy niedzielę synodalna.
3. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła i utrzymanie Parafii.
4. Po Mszach Św. przy kościele i w zakrystii można nabywać losy Loterii Św. Antoniego oraz losy loterii fantowej ( samochód, różnego rodzaju kupony i wiele innych cennych nagród).
5. We wtorek Uroczystość Piotra i Pawła. Msze Św. o godz.: 7.00; 8.00 w kaplicy; 9.00; 10.30 i 18.00.
6. We wtorek i o 17. 40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
7. We wtorek po Mszy Św. wieczornej na plebani spotkanie komitetu organizacyjnego festynu parafialnego. Serdecznie zapraszam.
8. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
9. W tym tygodniu przeżywamy:
◦ Pierwszy czwartek miesiąca
◦ W czwartek Spowiedź Święta od godz.: 15.00 do 17.00 z pół godzinna przerwą.
◦ W czwartek Godzina Święta o godz. 17.00 i modlitwy do Św. Rity.
◦ Pierwszy Piątek miesiąca, kapłani do chorych pojadą o godz. 8.00. W piątek modlitewnie i materialnie wspierajmy misje święte.
◦ Pierwsza Sobota miesiąca od godz., 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu
10. W piątek święto NMP Tuchowskiej. Od 1 do 9 lipca odpust w Tuchowie.
11. W sobotę Święto Świętego Tomasza Apostoła.
12. Msze Św. w Skrudzinie we wtorek i niedziele o godz. 8.00; w środę i piątek o 7.15.
13. Dziękuję również za ofiary:
– Bogusława i Adam Zabłocki ze Skrudziny.
– Maria i Antoni Szewczyk z Gołkowic Górnych
– pewna rodzina z Gołkowic Dolnych
– pewna osoba z Gołkowic Górnych
– osobom i rodzinom, które ofiarowały różne rzeczy na fanty i cegiełki. Prosimy o dalsze składanie różnych rzeczy.
– osobom i rodzinom, które prosiły o anonimowość. Bóg zapłać.
14. Zapowiedzi przedmałżeńskie…. patrz kartka………….. patrz kartka
15. Zbiórka ofiar do puszek. Jak wszyscy wiemy mieszkańcy Nowej Białej i Librantowej w naszej diecezji zostali dotknięci wielkim nieszczęściem. Zechciejmy ich wspomóc w tym nieszczęściu. Zbiórki do puszek będą zbierane w niedziele 4 lipca. Bóg zapłać za pomoc i zrozumienie.
16. W związku z 55- leciem założenia Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP w Gołkowicach w dniu 28 czerwca w poniedziałek między godziną 17.00 a 19.00 odbędzie się dzień otwarty dla członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej . Ponadto zapraszamy wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do MDP dzieci w wieku od 6 do 16 lat oraz do OSP kobiety i mężczyźni powyżej 17 roku życia. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonowaniem jednostki, sprzętem i samochodami.
17. W czwartek od godziny 9.30 w kościele będą transmitowane uroczystośći z Gietrzwałdu. Serdecznie zapraszamy. …………..
18. Wszystkim ciężko pracującym życzymy Bożego błogosławieństwa. Przeżywającym wakacje, urlopy życzymy dobrego odpoczynku.
19. Nabywajmy różne gazety, wydawnictwa . Zbierzmy „ Dobre Nowiny”.

Ks. proboszcz Kazimierz Koszyk