Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice — 23 kwietnia roku

Przeżywamy 3 Niedzielę Wielkanocną. Msze Św. o godz. 7,00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10:30; 0 12.00: po południu o godz. 14.501 wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
2. Dzisiaj przeżywamy niedzielę biblijną — czytanie Pisma Świętego.
3. Dziękujemy za ofiary składane na kościół i utrzymanie Parafii. Bóg zapłać. .
4. W poniedziałek przeniesiona uroczystość Świętego Wojciecha głównego patrona Polski.
5. W poniedziałek adoracja przez cały dzień
6. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.
7. We wtorek Święto Świętego Marka Ewangelisty. Modlitwy do Świętego Antoniego.
8. We wtorek spotkanie dzieci klas trzecich przed pierwszą Spowiedzią i Komunią Św. wraz z jednym z rodziców, o godzinie 16.30. .
9. We wtorek nabożeństwo do Dzieciątka Jezus o godz. 17.30.
10.W środę godzinki i nowenna do MBNP o godz. 17.30 .
1 1 .W środę po Mszy Świętej wieczornej na plebani spotkanie Komitetu Organizacyjnego Festynu Parafialnego. Zapraszam wszystkich, którzy tworzą komitet, sołtysów o przybycie na spotkanie.
12.W czwartek Msza Święta o uwolnienie i uzdrowienie pod przewodnictwem Ojca Pacyfika, 0 17.30 Różaniec, proszę, aby prowadziło Koło Radia Maryja i Msza Św.
13.W sobotę święto Św. Katarzyny ze Sieny.
14. W niedzielę 14 maja w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej o godz. 11.00.
Z tego powodu będą zmienione godziny Mszy Świętych. Msze Św. będą o godzinach:
7.00; 8.00 w kaplicy; 9.00; 10.00; 11,00: uroczystość I Komunii i 0 15.00.
15. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia .
16.W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
– Nowożeńcy: Natalia Myjak i Piotr Hernik
– Nowożeńcy: Kinga Krzak i Michał Janik
– Nowożeńcy: Justyna Łatka i Dariusz Rams
– Maria i Jan Przychocki z Gołkowic Górnych, osobom i rodzinom anonimowym i tym,
którzy wpłacili ofiary na konto parafialne.
17. W nowym kościele zostały zamontowane 3 witraże. Dziękuję fundatorom za ich ufundowanie.
18. W imieniu całej Parafii dziękuję za ufundowanie witrażu numer 8 / jest wykonywany/.
19. Uprzejmie proszę o ufundowanie jeszcze dwóch witraży. Możemy fundować w kilka osób lub kilka rodzin czy firm.
20.W nowym kościele są wykonywane: odwodnienie od rynien, barierki, zostały wykonane odlewy stacji drogi krzyżowej i tabernakulum, obraz Świętej Rity do kaplicy i inne prace stolarskie. Proszę o pomoc i wsparcie.
21. Festyn w naszej Parafii będzie w niedzielę 11 czerwca, na placu przy kościele.
22.Uprzejmie proszę o składanie różnych rzeczy na loterie i cegiełki Świętego Antoniego. Loterię w najbliższym czasie będą uruchomione.
23. Zostało bardzo mało czasu do zorganizowania festynu. Uprzejmie i gorąco proszę o składanie rzeczy na loterie w najbliższym czasu.
24.Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety i inne wydawnictwa.
25. Wychodząc z kościoła są do nabycia zioła na naszego zdrowia.