Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 22 stycznia 2023 r.

1. Przeżywamy 3 Niedzielę Zwykłą. Niedziela Słowa Bożego. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00 ; Po południu w kościele nie ma Nieszporów i Mszy Świętej. Zapraszamy do „Zacisza” na godzinę 13.30.
2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Seniora. W Domu Weselnym Zacisze o godzinie 13.30 Msza Święta, obiad i dalsze spotkanie przy muzyce. Uprzejmie prosimy rodziny, by pomóc Seniorom przybyć na to spotkanie.
3. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
4. Dzisiaj do puszek składamy ofiary na ogrzewanie: kościoła, kaplicy w Skrudzinie i nowego kościoła. Bóg zapłać wszelkż pomoc i zrozumienie.
5. W poniedziałek modlitwy do Świętego Charbela i adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień.
6. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego. Wspomnienie Św. Franciszka Salezego.
7. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Święto nawrócenia Świętego Pawła.
8. W środę 25 stycznia o 17.30 nabożeństwo Drogi Betlejemskiej, a na Mszy Świętej o godz.18.00 przyjęcie do Bractwa Dzieciątka Jezus nowych dzieci.
9. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
10. W czwartek Msza Święta o uzdrowienie, uwolnienie pod przewodnictwem Ojca Pacyfika. O godzinie 17.30 Różaniec, prosimy, by prowadziło go Koło Radia Maryja, o godz. 18.00 Msza Św., modlitwy i nałożenie rak. W czwartek będą zbierane ofiary na klasztor Ojca Pacyfika.
11. W sobotę wspomnienie Świętego Tomasza z Akwinu.
12. W przyszłą niedzielę Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
13. W przyszłą niedzielę i przyszły poniedziałek i wtorek zapraszamy wszystkie Rodziny, Matki i Ojców, osoby samotne i seniorów na Triduum przed uroczystością MB Gromnicznej: w przyszły poniedziałek i wtorek o godz. 18.00, w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach Św.
14. W imieniu naszej Parafii dziękuję za ofiary na kościół:
• Ksiądz proboszcz z kolędy na nowy kościół. .
• Pewna Rodzina z Olszanki
• Pewna Rodzina ze Skrudziny.
• Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne
15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny i inne .
16. Można/ w każdym domu i mieszkaniu powinna być gromnica/ i trzeba nabyć gromnice o różnej wielkości. Zabierzmy gromnice przy okazji przyniesiemy ofiarę.
17. Można nabyć egzorcyzmowane: sól, wodę i olej.
18. Z całego serca dziękuję wszystkim osobom i rodzinom, za piękne przeżycie kolędy, za modlitwy, obfite poczęstunki, przywożenie i odwożenie, złożone ofiary za dobre uczynki i wszelkie dobro. Piękna Waszą postawę, wielkie i otwarte serce. Bóg zapłać.
19. Spotkania: KSM w piątek po Mszy Św. o godz.19.00.