Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 21 maja 2023 r.

1. Przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocną – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze Święte jak w każda niedzielę: 7.00;8.00 – w kaplicy; 9.00; 10.30,; 12.00 po południu /wcześniej/: o godzinie 14.50 Nabożeństwo Majowe i Msza Święta.
2. Dziękujemy za ofiary na kościół i utrzymanie parafii.
3. W poniedziałek modlimy się do Świętej Rity. Poświęcenie róż. Zabierzmy te róże do naszych domów ze szczególnym błogosławieństwem Świętej Rity. Ofiary, które wrzucimy do puszki przy różach są przeznaczone na kaplicę Św. Rity.
4. W poniedziałek adoracja Pana Jezusa przez cały dzień.
5. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego.
6. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. W środę po Mszy Świętej wieczornej na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.
8. W czwartek Msza Św. o uwolnienie, uzdrowienie pod przewodnictwem Ojca Pacyfika. O godzinie 17.15 Różaniec – prosimy, aby prowadziło go Koła Radia Maryja o godz. 17.45 – Nabożeństwo Majowe i o 18.00 Msza Święta.
9. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
10. Zbiórka aspirantów- czyli kandydatów na ministrantów/ zaprosić nowych/ w kaplicy w środę – o 16.30 w Golkowicach w czwartek o 16.30.
11. Z soboty na niedzielę/27 – 28 maja/ zapraszam wszystkich na modlitwę – adorację: Noc walki o błogosławieństwo dla Polski >SPRAWDŹ PROGRAM<
12. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia .
13. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
o Pewna Osoba z Gołkowic Dolnych.
o Pewna rodzina z Naszacowic i ze Skrudziny
o Pan Roman Bielski – z Nowego Sącza
o Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne Bóg zapłać.
14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny , Niedziela, Mały Gość Niedzielny i inne wydawnictwa.
15. Od dzisiaj przy kościołach i w zakrystiach można nabywać cegiełki Świętego Antoniego w cenie 20 zł . Można wygrać wiele nagród, w tym samochód osobowy opel astra/diesel/ i inne cenne nagrody.
16. Festyn będzie 11 czerwca, na placu przy kościele. Uprzejmie proszę o składanie rzeczy na loterię i cegiełki.
17. Zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych .
18. W imieniu Parafii z całego serca dziękuję Rodzicom, Trójką Klasowym za przygotowanie uroczystości I Komunii Św., zorganizowanie pielgrzymki nas Kalwarię i piękny udział w Białym Tygodniu.
19. Zaproszenie Charytatywny Piknik Rodzinny.