Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 15 stycznia 2023 r.

1. Przeżywamy 2 Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00; o 14:50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
2. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. o godz.9.30/po Mszy Świętej/. i przez cały dzień.
4. W poniedziałek Msza Święta w intencji Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gołkowicach o godzinie.8.30.
5. We wtorek o 17.40: koronka i nowenna do Św. Antoniego.
6. W środę o 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej.
7. W środę po Mszy Świętej wieczornej na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.
8. W czwartek modlimy się do Św. Rity.
9. W sobotę przeżywamy Dzień Babci. Wspomnienie Św. Agnieszki.
10. W przyszłą niedzielę przeżywamy Dzień Dziadka.
11. Wszystkim babciom i dziadkom składamy najlepsze życzenia, otoczmy ich naszą modlitwą i życzliwością.
12. W przyszłą niedzielę nie będzie Nieszporów i Mszy Św. popołudniowej w kościele.
13. W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na Dzień Seniora. O godzinie 13.30 Msza Święta w Domu WESELNYM ZACISZE, później obiad i dalsze spotkanie. Uprzejmie prosimy rodziny by pomóc seniorom w przybyciu na spotkanie.
14. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie w środę i piątek o godzinie 7.15.
15. W imieniu całej parafii dziękujemy za ofiary na kościół:
– Ksiądz Prałat Augustyn z kolędy 8000 zł
– Małgorzata i Jan Szewczyk ze Skrudziny
– Maria i Henryk Klag z Gołkowic Górnych
– Cecylia i Zdzisław Szewczyk ze Skrudziny
– Maria i Zbigniew Piękoś ze Skrudziny
– nowożeńcy
– Helena Niemiec z Gołkowic Górnych
– Rodzina z Brzeznej / pochodząca z naszej parafii/
– wszystkim osobom i rodzinom aminowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto.
16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela. Można nabyć inne wydawnictwa oraz gromnice, które powinny być w każdym domu i mieszkaniu, gromnice są różnej wielkości .
17. Zabierzmy wodę poświęconą oraz egzorcyzmowane: sól, wodę i olej, który można spożywać, nacierać ciało prosząc o zdrowie.
18. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na ogrzewanie kaplicy, kościoła i nowego kościoła – jest ogrzewany do 7 stopni. Bóg zapłać za pomoc i zrozumienie.
19. Kolęda w poniedziałek od 8.00 ulica Mostowa, jeden ksiądz od Rodziny Klimeckich drugi od Rodziny Jerzego Koszut. Uprzejmie prosimy o przysłanie pojazdów.
20. Msze Św. za zmarłych odprawią księża rodacy, są wypisane na tablicach ogłoszeń.