Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice 13 marzec 202 roku

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w
Skrudzinie); 9:00, 10:30 i 12:00 ; o 16:00.
2. Zapraszam na Drogi Krzyżowe i Gorzkie Żale.
3. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła i utrzymanie Parafii. Dzięki Wam powstaje ten nowy, piękny kościół.
4. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
5. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
6. W środę o 17.30: Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
8. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie: w środę o godz.7.15; w piątek o 17.00 i w sobotę o godz. 17.00.
9. Uroczystość Świętego Józefa została przeniesiona na poniedziałek 20 marca. Msze Święte w poniedziałek 20 marca: o godz. 6.30, o godz. 7.15 – w kaplicy w Skrudzinie o godz. 17.00 u Sióstr i 18.00.
10. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę jest zbiórka i na dalsze prace przy budowie kościoła >> ZBIÓRKA
11. W imieniu parafii dziękuję wszystkim za ofiary na kościół:
– Ksiądz Kazimierz Górz nasz rodak.
– Sylwia i Kazimierz Firlej z Gołkowic Górnych
– Pan Stanisław pochodzący z naszej parafii
– Pewna rodzina z Gołkowic Dolnych, Gołkowic górnych i Skrudziny i
Naszacowic .
– Osobom i rodzinom, które wpłacają na konto parafialne, wszystkim
ofiarodawcom anonimowym. Bóg zapłać.
– uprzejmie prosimy o fundowanie kinkietów i witraży do nowego kościoła.
12. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu. Bóg zapłać.
13. Za zmarłych: zostaną odprawione Msze Św. od uczestników pogrzebu: Apolonia Klimek = 12 ; za Józef Plata = 11; Zofia Górz = 5; Maria Szumacher = 10 . Dziękujemy rodzinie Apolonii Klimek za przekazanie tych ofiar na budowę kościoła.
14. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia….
15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny. Niedziela. Można nabyć zioła i egzorcyzmowana wodę, sól i oliwę. Baranki i paschaliki na stół wielkanocny.
16. Ksiądz proboszcz z całego serca dziękuje, w związku z imieninami Św. Kazimierza: za modlitwę, życzenia i różne prezenty: Księżom, Siostrom Zakonnym, osobom, które zorganizowały te imieninowe uroczystości; wszystkim dzieciom, młodzieży, rodzinom, seniorom, stowarzyszeniom, grupom, służbie ołtarza, pracownikom, dyrekcjom szkół, chórowi, sołtysom, przedstawicielom rad, wszystkim, za wszelkie dobro. Podziękowania za wiele wyświadczonego dobra kieruje dla firm oraz ich właścicieli za wszelką pomoc i dobro. Dziękuję Państwu Angelice i Grzegorzowi Klag, Firmie Zacisze oraz Restauracji „Szklarnia”, za wszelkie dobro i pomoc. – Bóg zapłać.
17. Z okazji niedzieli palmowej wykonajmy palmy. Będzie konkurs z nagrodami: I miejsce= 500 zł II miejsce = 300 zł III miejsce = 200 zł i 30 miejsc z nagrodami.
18. Poświęcenie i konkurs palm, o ile warunki na to pozwolą, będzie również w kaplicy w Skrudzinie.
19. Bierzmowanie będzie 23 marca o godzinie 18.00 w Gaboniu. Kandydaci do Bierzmowania i ich rodziny spowiedź świętą będą mieli 21 i 22 marca od godz.17.00. Próba 21 marca we wtorek po Mszy Św. Prosimy, by ze Spowiedzi Świętej korzystać wcześniej.